Dania Vs Szkocja
Na Stadionie Miejskim w Śremie zmierzyły się dzisiaj żeńskie reprezentacje do lat 17 Szkocji i Danii - fot. M.Fujak

Szkotki pokonały Dunki na Stadionie Miejskim w Śremie

Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

Na Stadionie Miejskim w Śremie rozegrano mecz kwalifikacyjny Mistrzostw Europy Kobiet do lat 17. Reprezentantki Szkocji pokonały w nim drużynę Danii 1:0.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Dzisiaj w Polsce rozpoczął się turniej kwalifikacyjny do M Kobiet U17. Jedno ze spotkań otwierających eliminacje rozegrano na Stadionie Miejskim w Śremie. O 14.00 zabrzmiały hymny reprezentacji Szkocji i Danii. Oba zespoły wraz z Polką i Macedonią Północną walczyć będą w grupie 7.

Oprawa godna była meczu rangi reprezentacji, a i murawa boiska w Śremie była świetnie przygotowana. Na trybunach nie zabrakło także burmistrza Adama Lewandowskiego.Sam mecz był niezwykle wyrównany. Padł w nim jeden gol. Tego na wagę zwycięstwa już w pierwszej połowie zdobyła Laura Barry i to reprezentantki Szkocji cieszyły się ze zwycięstwa i pierwszych trzech punktów.

W innym meczu tej grupy, który rozegrano w Swarzędzu reprezentacja Polski rozgromiła aż 9:0 rówieśniczki z Macedonii Północnej. Przed biało-czerwonymi potyczki z zespołami, które w środę zagrały w Śremie, tj. Danią i Szkocją. Ich pojedynek był jedynym, jaki w ramach eliminacji odbył się na Stadionie Miejskim.

Zostaw komentarz