Img 5053
Robert Piątek i Rafał Wachowiak (Rafał Wachowiak/fb)

Wachowiak rozpoczyna kampanię, przypominając sukcesy PiS-u

Co o tym sądzisz?
+1
5
+1
4
+1
0
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0

W środę 13 marca ok. godz. 14.30 kandydat PiS na burmistrza Śremu Rafał Wachowiak dodał film na Facebooku z ul. Brylantowej w Zbrudzewie. Przypomniał o “owocach” swojej i reszty radnych PiS-u współpracy z poprzednim rządem.

Kandydat na burmistrza Śremu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Rafał Wachowiak w towarzystwie swojego poprzednika sprzed pięciu lat w wyścigu na to stanowisko – Roberta Piątka, nagrał krótki materiał wideo i opublikował na profilu facebookowym. Dotyczy on budowy nawierzchni na ul. Brylantowej w nowej części Zbrudzewa. Były prezes Śremskiego Sportu przekonuje, że powstała ona dzięki pracy radnych PiS i rządowi Zjednoczonej Prawicy. Tym akcentem rozpoczął pierwszy dzień swojej kampanii wyborczej. 

Działamy wspólnie. Bądźmy razem

– podkreślił obecny radny.

Gmina Śrem w zeszłym roku pozyskała środki wysokości 2 mln zł w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. Nowa nawierzchnia ul. Brylantowej będzie miała długość około 770 m. Szerokość ulicy wyniesie 6 metrów, co pozwoli na swobodny przepływ ruchu. Będzie wykonana z kostki brukowej. Projekt przewiduje chodniki oraz zjazdy do posesji mieszkańców. W ramach projektu przewidziane są również miejsca parkingowe.

Pisaliśmy o tej ulicy i przetargu na budowę drogi już w styczniu:

1 Comments Text
  • Zostaw komentarz