|

Znamy mistrzów Gminy Dolsk w tenisie stołowym

Aaa
Dekoracja kobiet walczących w Mistrzostwach Gminy Dolsk w tenisie stołowym - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Paulina Taciak, Tobiasz Klemski i Rafał Burdajewicz zostali mistrzami Gminy Dolsk w tenisie stołowym.


Berdychowski Wv

Mistrzostwa Gminy Dolsk w tenisie stołowym na stałe wpisały się już w kalendarz imprez sportowych, które odbywają się podczas ferii zimowych. Mimo zamknięcia hali sportowej w Dolsku nie inaczej było tym razem. W niedzielę w Domu Sportowca ustawiono dwa stoły, na których miłośnicy popularnego ping-ponga mogli podobijać piłeczkę i powalczyć o tytuły.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Najpierw do rywalizacji przystąpiły kobiety. Cztery panie walczyły systemem każdy z każdym. Ponownie nie było mocnych na Paulinę Taciak z Masłowa, która obroniła tytuł sprzed roku i po raz kolejny była najlepsza. Srebrny medal wywalczyła Magdalena Pawłowska z Dolska, a brąz Olga Plackowska z Lubiatowa, która w decydującym meczu pokonała Jagodę Wojtkowiak z Masłowa.   

Kategorię mężczyzn podzielono na do lat 40 i powyżej tego wieku. W młodszej grupie bez straty seta triumfował Tobiasz Klemski z Dolska. Wicemistrzem został Hubert Stawecki z Błażejewa, a trzecie miejsce zajął piłkarz Zawiszy – Remigiusz Szyszka z Masłowa. Poza podium rywalizację ukończyli Szymon Taciak z Masłowa i Rafał Plackowski z Lubiatowa.

W starszej grupie równych sobie nie miał Rafał Burdajewicz z Małachowa. W decydującym pojedynku pokonał Leszka Zielińskiego z Drzonku. Brąz wywalczył najstarszy w stawce Zenon Ratajczak z Dolska, który okazał się lepszy od Radosława Staweckiego z Błażejewa.

  Remis "Orkana" w Pudliszkach ze Zjednoczonymi

Na najlepszych czekały pamiątkowe statuetki, a także drobne upominki.

Zostaw komentarz