||

Kolejne wzmocnienie Warty Śrem, Krystian Pawlak trzecim muszkieterem z Polonii

Krystian Pawlak Sokół Kleczew
Krystian Pawlak występował ostatnio w trzecioligowym Sokole Kleczew. Wiosną być może dołączy do Warty Śrem - fot. Sokół Kleczew
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Wszystko wskazuje na to, że wiosną Warta będzie miała nowego napastnika. Z zespołem trenuje bowiem Krystian Pawlak, który znany jest z występów w trzecioligowej Polonii Środa.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Przed sezonem do Warty dołączył Luis Henriquez, a pewne jest już, że wiosną w biało-niebieskich barwach zobaczymy Damiana Buczmę. Do byłych kolegów z Polonii Środa może dołączyć kolejny. Trzecim “muszkieterem” będzie najprawdopodobniej Krystian Pawlak. Popularny “Pawlus” to 32-letni napastnik, który przez większość swojej piłkarskiej przygody grał w barwach trzecioligowej Polonii Środa, której jest wychowankiem. Spędził w niej 12 sezonów głównie na trzecioligowych boiskach. Najlepszym w jego wykonaniu był sezon 2020/2021. Zdobył wówczas dla Polonii 17 goli.

Sezon wcześniej wraz z Damianem Buczma odszedł z Polonii do czwartoligowej Unii Swarzędz. Obaj szybko wrócili jednak do Środy Wlkp.Ostatnio Krystian Pawlak występował z Sokole Kleczew. Jutro o 13.00 napastnika zobaczymy w sparingu Warty z Polonią Golina, który odbędzie się w Parku Miejskim w Śremie.

– Krystian trenuje z nami od początku tygodnia i zaliczył trzy jednostki – powiedział trener Michał Mocek. – Zaimponował mi tym, jak przykłada się do treningów. To typowa “9”, której potrzebujemy, więc liczę na to, że ten doświadczony i bramkostrzelny zawodnik do nas dołączy. To byłoby spor wzmocnienie – dodał.

Zostaw komentarz