Dolszczanie otworzyli serca i portfele. 32. Finał WOŚP w Dolsku

Fwljdeed
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

54 722,77 zł – to kwota, jaką zebrali wolontariusze WOŚP w gminie Dolsk.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Dolski sztab WOŚP działa przy Stowarzyszeniu na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk, przy wsparciu sołectw: Błażejewo, Brześnica, Kotowo, Księginki, Lipówka, Lubiatowo, Małachowo, Masłowo, Mełpin, Międzychód, Mszczyczyn, Nowieczek, Ostrowieczno, Rusocin, Trąbinek, KGW Lubiatówki, a także KRA Dolsk, SBL Dolsk, Villa Natura, Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku. W akcję chętnie włączają się także firmy oraz osoby prywatne.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Tegoroczna siedziba sztabu znajdowała się w świetlicy wiejskiej w Księginkach.Zbiórki na terenie gminy i internetowe licytacje

W 32. Finale WOŚP w gminie Dolsk wzięło udział trzydziestu pięciu wolontariuszy. Można ich było spotkać nie tylko w Dolsku, ale także w wioskach. Z uśmiechem na twarzy zbierali pieniądze na szczytny cel, wręczając darczyńcom serduszka WOŚP.

W tym roku zrezygnowano z licytacji na żywo. Pozyskane fanty można było jednak licytować w Internecie.

Bowling, morsowanie i światełko do nieba

Imprezą towarzyszącą były I Wielkoorkiestrowe Mistrzostwa Dolska Par w Bowlingu, które odbyły się w ośrodku Villa Natura w Dolsku. W zmaganiach udział wzięło dziesięć par. Najlepsi okazali się Karolina i Krzysztof Ignaszewscy, zdobywając 187 punktów. Najważniejsza była jednak dobra zabawa i aktywnie spędzony czas.

Niedzielny finał zakończyło morsowanie w miejscowym jeziorze oraz światełko do nieba, o które zadbały MORSY K.R.A. Dolsk wraz dolskim sztabem WOŚP.

  • Po raz kolejny towarzyszy nam ogromna radość – podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Dolsk udało nam się razem zebrać kwotę 54 722,77 zł! Dziękujemy Wam za każdy uśmiech, którym obdarzaliście naszych wolontariuszy podczas zbiórki i ogromne zaangażowanie w działaniach internetowych. Dziękujemy za Waszą energię i wszystkie gesty dobroci, które sprawiły, że 32 Finał WOŚP stał się symbolem solidarności i wspólnoty – podsumował akcję Tomasz Frąckowiak.

Zostaw komentarz