Łukasz Szpunar bieg w szortach przez Polskę (1)
Łukasz Szpunar to biegacz-amator, który przygotowuje się do charytatywnego biegu przez kraj w samych szortach / fot. arch. pryw.
  • Home
  • Aktualności
  • W samych szortach pobiegnie przez kraj. Jeden etap odbędzie się w Śremie

W samych szortach pobiegnie przez kraj. Jeden etap odbędzie się w Śremie

Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

W Tarnobrzegu trwają intensywne przygotowania do wyjątkowego wydarzenia charytatywnego – zimowego biegu charytatywnego w szortach przez całą Polskę. Jeden z etapów będzie wiódł przez Śrem.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Bohaterem tej niezwykłej akcji jest Łukasz „Ice King” Szpunar, który w ramach tego wyzwania zamierza pokonać dystans 504 kilometrów, biegnąc od Złotego Stoku w górach aż do Mielna nad morzem. Celem całego przedsięwzięcia jest zebranie środków na dokończenie budowy Hospicyjnego Domu Aniołków w Skowierzynie.

Akcja została podzielona na 12 etapów, z których każdy będzie pokonywany dzień po dniu. To nie tylko sportowe wyzwanie, ale przede wszystkim szlachetna inicjatywa mająca na celu wsparcie potrzebujących. Planowane jest zebranie 504 tysięcy złotych na wsparcie Hospicjum Domu Aniołków.Łukasz Szpunar bieg w szortach przez Polskę (2)
Łukasz Szpunar prezentuje mapę trasy, którą rozpocznie już 27 stycznia / fot. arch. pryw.

Biegacz zawita do Śremu

Piąty etap tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się w Śremie. Meta tego odcinka zostanie umiejscowiona na rynku. Łukasz „Ice King” Szpunar przybędzie do miasta od strony Gostynia, a towarzyszyć mu będą biegacze z grupy Runner’s Power ze Śremu. Koordynatorką tego etapu jest znana mieszkańcom Basia Sokołowska, która z ogromnym zaangażowaniem wspiera całą akcję. Wsparcie dla biegu w Śremie zapewnia również Kasia Wilk. Partnerem biegu jest również Śremski Klub Morsów Lodzik Śrem.

Cały Śrem i okoliczne miejscowości będą mogły wspólnie wesprzeć akcję charytatywną, stając się częścią tego wielkiego przedsięwzięcia.

Biegacza w naszym mieście zobaczymy ostatniego dnia stycznia. Tego samego dnia o godz. 16 w Muzeum Śremskim odbędzie się spotkanie z Łukaszem. Wstęp wolny.

Akcję biegu przez Polskę towarzyszy inicjatywa Łukasza Szpunara – challenge „504m”. To zaproszenie dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć Hospicyjny Dom Aniołków. Wyzwanie polega na przebiegnięciu 504 metrów w szortach, nagraniu tego biegu, udostępnieniu nagrania na mediach społecznościowych z użyciem hasztagu #504km oraz wpłaceniu dowolnej kwoty na zrzutkę. Naturalnie do zadania trzeba nominować kolejne osoby.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Capchem Cup 2024 w remie

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]