|||

Tak w Klubie Senior + obchodzono Dzień Babci i Dzień Dziadka!

Dsc 7807
Na ul. Franciszkańskiej w Śremie seniorzy świętowali nadchodzący Dzień Babci i Dziadka/ fot. W. Kaptur
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mimo, że w 2024 roku Dzień Babci obchodzony jest w niedzielę (21 stycznia), a Dzień Dziadka w poniedziałek (22 stycznia) to Klub Senior + świętował już w piątek, 19 stycznia. Na ul. Franciszkańskiej zrobiło się gwarno i wesoło. Nie zabrakło także upominków!


VW_Berdychowski_400_150(1)

Babcie i dziadkowie z Klubu Senior + obchodzili swoje święto w piątek, 19 stycznia. Dzień rozpoczęto polskimi przebojami, m.in. Chłopiec z gitarą, Wolność czy Tyle słońca w całym mieście podczas muzycznych zajęć Przebojem na Dzień Babci i Dziadka poprowadzonych przez Krzysztofa Przyjemskiego. Przedtem jednak Maria Sciak wraz z Małgorzatą Wójcik złożyły seniorom serdeczne życzenia w imieniu całego zespołu, dyrekcji i burmistrza. Seniorzy zagrali w klasyczne bingo jak i również muzyczne z dwoma wersjami – tytuły piosenek i artyści. Następnie po zabawie przyszedł czas na śpiewanie.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Natomiast w samo południe seniorzy wzięli udział w kalamburach, które poprowadziła Maria Sciak. Podzielili się na dwa zespoły – Sowy i Muchomorki. Ponadto do zabawy dołączył niecodzienny gość – dmuchany Pan Janusz, który posłużył do demonstracji tematów z kart, np. Kim jest Pan Janusz? lub różnych przysłówek. Przy grze było dużo radości i śmiechu.Następnie o godz. 14:00 rozpoczęły się warsztaty integracyjne Dialog pokoleń, otwartość na różnice. Podczas ich trwania wyjaśniono m.in. czym jest slang młodzieży, podano jego przykłady i sposób użycia.

4 komentarze

Zostaw komentarz