Halowka Liga
  • Home
  • Sport
  • Kto liderem na półmetku halowej Green Bike Ligi?

Kto liderem na półmetku halowej Green Bike Ligi?

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Ciekawie zapowiadają się pierwsze w Nowym Roku mecze halowej Green Bike Ligi. Niedzielne pojedynki 8 i 9 kolejki zakończą pierwszą rundę i tym samym poznamy lidera półmetka rozgrywek.


Berdychowski Kwiecien2 2024

7 stycznia pierwszego miejsca w tabeli bronić będzie ekipa LKS Lubiatowo, która w poprzedniej kolejce pokonała ubiegłorocznych mistrzów – Breeding Center, mimo iż przegrywała do przerwy 1:3. Ekipa Krystiana Mejzy najpierw zmierzy się z Hajmat Sport, a potem z Instal Partner. To właśnie ekipa Instal Partner może rozdawać karty, bo na koniec niedzielnych zmagań zmierzy się z Breeding Center. Wyniki tych dwóch spotkań mogą być kluczowe jeśli chodzi o to, kto będzie liderem na półmetku. Może się bowiem okazać, że gdzie trzech się bije tam czwarty korzysta. W tym przypadku tym czwartym może być Proxicom, który ma zdecydowanie najłatwiejszy terminarz na zbliżające się pojedynki. O 16.00 zagra bowiem z Ucho Prezesa, a potem z Mar-Transem, a więc zespołami dołu ligowej tabeli. Piłkarze Proxicomu są objawieniem tego sezonu i jeśli dalej chcą pełnić rolę „czarnego konia”, to oba spotkania powinni wygrać. Piłka uczy jednak pokory i wcale nie jest powiedziane, że tak będzie.

Na komplet punktów liczy także zapewne Znak Big Futsal. Rywalami będą jednak specjaliście od remisów, a więc ekipa Grzybek-Lipski oraz Ucho Prezesa.Poniżej szczegółowy harmonogram spotkań 8 i 9 kolejki.

TERMINARZ 8 I 9 KOLEJKI
16.00  PROXICOM – UCHO PREZESA
16.30  ZNAK BIG FUTSAL – GRZYBEK-LIPSKI
17.00  MAR-TRANS – PROXICOM
17.30  UCHO PREZESA – ZNAK BIG FUTSAL
18.00  GRZYBEK-LIPSKI – MAR-TRANS
18.30  LKS LUBIATOWO – HAJMAT SPORT
19.00  FUTSAL RADZEWO – BREEDING CENTER
19.30  INSTAL PARTNER – LKS LUBIATOWO
20.00  HAJMAT SPORT – FUTSAL RADZEWO
20.30  BREEDING CENTER – INSTAL PARTNER

Zostaw komentarz