|

Zimą piłkarzy Kłosa Zaniemyśl czeka siedem sparingów

Klos Sparingi
Piłkarzy Kłosa czeka siedem spotkań sparingowych - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Siedem spotkań sparingowych w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrają w okresie zimowym piłkarze Kłosa Zaniemyśl.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Aktualnie trwa przerwa noworoczna, która dla piłkarzy Kłosa Zaniemyśl zakończy się 16 stycznia. Wtedy trener Patryk Halaburda spotka się ze swoimi podopiecznymi po raz pierwszy i rozpocznie z drużyną przygotowania do rundy rewanżowej.

Przypomnijmy, że runda jesienna nie była dla Kłosa zbyt udana. Cztery zwycięstwa w 15 spotkaniach, w tym zaledwie jedno przed własną publicznością, to wynik znacznie poniżej oczekiwań i możliwości drużyny. Zaniemyślanie zgromadzili łącznie 17 punktów, co na półmetku rozgrywek daje odległe 12 miejsce w 16-zespołowej stawce drużyn występujących w drugiej grupie V ligi.Wiosną zespół będzie chciał poprawić ten dorobek. Pomóc ma w tym seria sparingów. W okresie przygotowawczym Kłos rozegra ich siedem. Rywalami będą zespoły z IV i V ligi. Pierwszy mecz kontrolny już 27 stycznia, a rywalem będzie Sparta Szamotuły. Potem kolejno przeciwnikami będą Krobianka Krobia, Piast Poniec, Kania Gostyń, Warta Śrem, Tarnovia Tarnowo Podgórne i LZS Cielcza.

Runda rewanżowa rozpocznie się 16 marca.

Zostaw komentarz