Kregle Kazmierczak
Magdalena Kaźmierczak została wicemistrzynią Sokoła - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Znamy mistrzów Ogniska TKKF Sokół za rok 2023

Znamy mistrzów Ogniska TKKF Sokół za rok 2023

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rafał Wachowiak i Krystyna Kocemba zostali mistrzami sekcji Ogniska TKKF Sokół w Śremie w kręglarstwie parkietowym za rok 2023.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Przypomnijmy, że „kulania mistrzowskie” to wieloletnia tradycja śremskich kręglarzy zrzeszonych w ramach Ogniska TKKF Sokół. Każdego roku trwa walka o miano najlepszego zawodnika i zawodniczkę sekcji.

W minionym roku rywalizacja składała się z cyklu VI kulań. Pierwsze odbyło się w marcu, a ostatnie w grudniu. Każdy oddawał po 120 rzutów, a do końcowej klasyfikacji generalnej zaliczane były wynik uzyskane w pięciu kulaniach, co oznaczało, że najsłabszy wynik odrzucano.

Do rywalizacji pań przystąpiło pięć kręgla rek, ale ostatecznie minimalne normy spełniły tylko trzy. Najlepsza w stawce okazała się Krystyna Kocemba, która wyprzedziła Magdaleną Kaźmierczak i Agnieszkę Gurdek.

Zdecydowanie więcej, bo 12 kręglarzy „biło się” o prym wśród mężczyzn. Dość wyraźnie, bo różnicą 35 kręgli mistrzem Sokoła został prezes Rafał Wachowiak. Drugie miejsce zajął Tomasz Wojciechowski, który wyprzedził Jacka Lewandowskiego. Ten walkę o brąz wygrał z Wiesławem Hantkiewiczem.

Najlepsi kręglarze uhonorowani zostaną mistrzowskimi łańcuchami i pucharami podczas „Wieczorku mistrzowskiego”, który planowany jest w styczniu.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]