||

Mikołaje w strażackich i policyjnych mundurach obdarowali podopiecznych PCPR Śrem

Mundurowi Mikołaje
fot. KP PSP Śrem / KPP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie po raz jedenasty zorganizowało akcję charytatywną o nazwie „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Ponownie włączyli się w nią policjanci i strażacy ze Śremu.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Dzięki hojności policjantów oraz pracowników cywilnych udało się zrealizować marzenia aż siedmiorga dzieci. Zebrane środki finansowe posłużyły do zakupu pięknych prezentów, które zostały uroczyście opakowane w sali konferencyjnej śremskiej komendy policji. Warto podkreślić, że w tym roku zebrano wystarczająco dużo środków, co umożliwiło dodatkowo obdarowanie dzieci różnorodnymi słodyczami.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Do akcji włączyli się również strażacy z KP PSP Śrem.W ramach jedenastej edycji akcji charytatywnej „Odkryj w sobie Świętego Mikołaja”, przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie tradycyjnie przekazali prezenty dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Dzięki tej inicjatywie dzieci te mogą poczuć radość, szczęście oraz magię Świąt Bożego Narodzenia.

To był prawdziwy “Weekend Cudów”

Głównym celem inicjatywy pod nazwą „Odkryj w sobie Świętego Mikołaja” jest sprawienie radości dzieciom, które są objęte wsparciem PCPR-u, takim jak dzieci z pieczy zastępczej, dzieci niepełnosprawne oraz dzieci z najuboższych rodzin pochodzących z powiatu śremskiego. Akcja polegała na podarowaniu tym dzieciom wymarzonych prezentów, aby sprawić im radość w okresie świątecznym.

Zostaw komentarz