|

Zimowe sparingi Kotwicy Kórnik, rywalami m.in. Lech Poznań i Warta Poznań

Trener Nawrot
Trener Tomasz Nawrot zaplanował w okresie zimowym sześć gier kontrolnych
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Sześć spotkań kontrolnych w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegra w okresie zimowym Kotwica Kórnik.  Wśród rywali juniorzy Lecha Poznań i Warty Poznań z Centralnej Ligi.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Trener Tomasz Nawrot podał już plan przygotowań do rundy wiosennej IV ligi. Przypomnijmy, że po jesieni Kotwica z dorobkiem 36 punktów zajmuje czwarte miejsce ze stratą trzech punktów do Lipna Stęszew, z tym, że ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Tarnovią Tarnowo Podgórne.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Do treningów piłkarze kórnickiego zespołu powrócą 15 stycznia. Pierwsze dwa tygodnie będą okresem wytężonej pracy, w którym trener zaaplikuje zawodnikom po cztery jednostki treningowe w każdym tygodniu. Potem dojdą gry kontrolne. Pierwszy sparing zaplanowano na 27 stycznia, a rywalem będzie Noteć Czarnków. Potem kolejno Kotwica zmierzy się z takimi zespołami, jak: Warta Poznań CLJ (3 lutego), Polonia Leszno (10 lutego), Lech Poznań CLJ (17 lutego), Meblorz Swarzędz (24 lutego) i Lechia Kostrzyn (2 marca).Pierwszą kolejkę jesieni zaplanowano na 16-17 marca, ale wiadomo, że wcześniej kórnicki zespół rozegra zaległy pojedynek z Tarnovią Tarnowo Podgórne, a także pucharowy w ramach 1/16 finału wojewódzkiego z Pogonią Łobżenica.

Zostaw komentarz