|

Nikola Jabłońska wygrywa na ringu we Wrocławiu

Boks Srem2
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Nikola Jabłońska ze Śremskiego Klubu Boksrerskiego Warta wygrała swoją walkę na ringu we Wrocławiu podczas Mikołajkowego Turnieju.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Trener Patryk Klupś do Wrocławia zabrał 7-osobową ekipę młodych pięściarzy. Był to dla reprezentantów ŚKB Warta ostatni tegoroczny występ w tym roku kalendarzowym. Na zaproszenie sekcji boksu WKS Śląsk Wrocław młodzi śremscy bokserzy wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Bokserskim, który odbył się w nowej hali sportowej.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Boks Srem

Po oficjalnych ważeniach okazało się jednak, że w turniejowej karcie znalazła się tylko dwójka zawodników ŚKB Warta, którym udało się „dopasować” rywali do danej kategorii wagowej. Udany występ zaliczyła Nikola Jabłońska, która pokonała swoją rywalkę. Mimo ambitnej postawy wyższość rywala musiał z kolei uznać Emil Konieczny. Walki sparingowe stoczyli Nikodem Szymkowiak i Antonina Szmyt, a pozostali zawodnicy: Lena Jankowiak, Borys Korcz i Filip Juskowiak, tym razem nie mieli przeciwników i nie wystąpili na ringu, ale w roli kibiców trzymali kciuki za swoich klubowych kolegów i koleżankę.Zostaw komentarz