|

W weekend REHAU Football Park tętnił życiem

Turniej Dzikich Druzyn
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Blisko 300 miłośników piłki nożnej zarówno tych dużych (dorosłych), jak i małych (dzieci) zagościło w miniony weekend w REHAU Football Park. Za sprawą dwóch turniejów, których Warta była organizatorem boisko przy Zamenhofa tętniło życiem.


VW_Berdychowski_400_150(1)

W sobotnie popołudnie dziesięć drużyn rywalizowało w turnieju CRSS CUP, który przeznaczony był dla dorosłych i rozegrany został w kategorii open, a więc miał charakter otwarty, czyli dostępny zarówno dla zrzeszonych jak i amatorów.

Łącznie rozegrano 24 pojedynki. W grupie A i B po dziesięć eliminacyjnych, a potem półfinały i o miejsca. Choć liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, to nikt nie odpuszczał i mecze były zacięte. Ostatecznie najlepsza w stawce okazała się ekipa Crystal Palace, która w finale pokonała Active Team.Warciarze

Z kolei w niedzielę do turniejowych zmagań przystąpili młodzi adepci. Z myślą o nich Warta po raz kolejny zorganizowała kolejny Turniej „Dzikich drużyn”. Ten ponownie cieszył się dużym zainteresowaniem, a liczby mówią sama za siebie. W trzech kategoriach wiekowych zagrało 21 zespołów, w których wystąpiło blisko 200 piłkarzy. Emocji było co niemiara, a goli padła niezliczona ilość, co przyniosło uczestnikom dużo frajdy i radości. Najlepszymi drużynami w poszczególnych kategoriach byli: FC Drewniaki (2011-2013), Joga Bonito (2008-2010) i Czarni Czerniejewo (2005-2007). Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.

Turniej Dzikich Druzyn2

Zostaw komentarz