||

Skuteczna akcja policji w Śremie: Zatrzymanie poszukiwanych listami gończymi

Policja Nowe Radiowozy 5
Policja zajęła się sprawą i ustaliła złodzieja / fot. arch. policja.pl
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn listami gończymi. Akcja ta, przeprowadzona przez funkcjonariuszy specjalizujących się w poszukiwaniach osób, doprowadziła do zatrzymania 32-letniego śremianina skazanego za rozbój oraz 31-letniego mieszkańca Śremu, skazanego za niewykonywanie orzeczeń sądowych.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Uciekał przed odsadką, wpadł w Śremie

32-letni mężczyzna, którego poszukiwania trwały od kilku miesięcy, został skazany przez sąd za rozbój na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mimo wydanego listu gończego, nie zgłaszał się do odbycia kary, co skłoniło policję do podjęcia intensywnych działań. Jego przeszłość kryminalna obejmuje liczne incydenty, takie jak pobicie, rozbój, kradzieże, włamania oraz przestępstwa narkotykowe.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Zatrzymanie mężczyzny nastąpiło pod koniec listopada w Śremie, gdzie przebywał w chwili aresztowania. Wspólna akcja policjantów z Poznania i Wydziału Kryminalnego śremskiej Policji doprowadziła do skutecznego zatrzymania 32-latka. Obecnie odbywa on karę pozbawienia wolności w miejscowym więzieniu.Zatrzymany za niewykonywanie orzeczeń sądowych

Drugim zatrzymanym jest 31-letni mieszkaniec Śremu, skazany za niewykonywanie orzeczeń sądowych. Sąd nałożył na niego karę 1 roku i 6 miesięcy więzienia, jednak mężczyzna nie przestrzegał orzeczenia, co skutkowało wydaniem listu gończego. Funkcjonariusze ze śremskiej patrolówki zatrzymali go na początku grudnia.

Obaj zatrzymani staną przed wymiarem sprawiedliwości, a ich zatrzymanie świadczy o skuteczności działań policji w zwalczaniu przestępczości i egzekwowaniu orzeczeń sądowych. Akcja ta przypomina o determinacji służb w zapewnianiu bezpieczeństwa społeczeństwu poprzez skuteczne ściganie osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Zostaw komentarz