|

Instal Partner bronić będzie pozycji lidera Green Bike Ligi

Halowka Net
W sobotnie popołudnie i wieczór czekają nas kolejne mecze Green Bike Ligi - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami mecze 4 i 5 kolejki halowej Green Bike Ligi. W hali Śremskiego Sportu pozycji lidera tabeli bronić będzie Instal Partner.


Berdychowski Wv

W sobotnie popołudnie i wieczór rozegranych zostanie dziesięć kolejnych pojedynków. Aktualnie cztery zespoły mają na koncie po sześć punktów, z tym, że Instal Partner i Proxicom rozegrały o jeden mecz mniej niż Breeding Center i LKS Lubiatowo.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Czwartą serię rozpocznie starcie Instal Partnera z Hajmat Sport, którego czekają w sobotę dwa trudne mecze, bo drugim rywalem będzie kolejny niepokonany zespół, a więc Proxicom. Ekipa Hajmat może więc sporo namieszać. Na to liczą LKS Lubiatowo i Breeding Center. Obrońcom tytułu czoła stawi Znak Big Futsal i Mat-Trans, z kolei ekipa Krystiana Mejzy zmierzy się najpierw z Uchem Prezesa, a na koniec sobotniego wieczoru, tj. o 20.30 ze Znak Big Futsal. Tak więc drużyna Marcina Karczyńskiego również może rozdawać przysłowiowe karty.

O pierwsze punkty powalczy z kolei Ucho Prezesa. O ile w starciu z LKS może być o nie ciężko, o tyle z Mar-Transem ma szanse powalczyć. Na pierwszą wygraną w pojedynku z Futsal Radzewo liczy także ekipa Grzybek-Lipski.

TERMINARZ 4 I 5 KOLEJKI

16.00  HAJMAT SPORT – INSTAL PARTNER
16.30  GRZYBEK-LIPSKI – FUTSAL RADZEWO
17.00  PROXICOM – HAJMAT SPORT
17.30  INSTAL PARTNER – GRZYBEK-LIPSKI
18.00  FUTSAL RADZEWO – PROXICOM
18.30  UCHO PREZESA – MAR-TRANS
19.00  BREEDING CENTER – ZNAK BIG FUTSAL
19.30  LKS LUBIATOWO – UCHO PREZESA
20.00  MAR-TRANS – BREEDING CENTER
20.30  ZNAK BIG FUTSAL – LKS LUBIATOWO

Zostaw komentarz