|

Dali popis w Żabiej Woli w Pucharze Polski

Taekwondo Zawisza
Reprezentacja UKS Taekwondo Dolsk świetnie spisała się w kolejnych zawodach Pucharu Polski
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rewelacyjnie spisali się taekwondziści UKS Taekwondo Dolsk podczas zawodów Pucharu Polski w Żabiej Woli. Zdobyli bowiem 15 medali.


Berdychowski Wv

Miniona sobota była pracowita, a zarazem owocna dla podopiecznych tercetu trenerów Furmanowskich. Grzegorz i jego synowie Jakub i Kacper ponownie świetnie przygotowali swoich podopiecznych do kolejnego startu w tym sezonie. Tym razem 16-osobowa reprezentacja UKS Taekwodo Dolsk udała się do Żabiej Woli, gdzie rywalizowała o medale w ramach IV Pucharu Polski. W zawodach, których organizatorem był Rekin Team pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF Poland udział wzięli przedstawiciele 36 sekcji i 17 klubów sportowych.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Ekipa z Dolska spisała się rewelacyjnie. Wywalczyła bowiem 6 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe medale. Najlepsi w swoich kategoriach byli: Gabriela Mieloszyk, Jakub Furmanowski, Kacper Furmanowski, Radosław Bartkowiak, Zofia Kowalska i Krzysztof Grygiel. Ze srebrnymi krążkami do Dolska wrócili Julianna Matyszczak, Marcel Jankowiak, Marcel Łagoda, Ignacy Maćkowiak i Zosia Szymańska. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Igor Marciniak, Wojtek Plygawko i Stanisław Maćkowiak.





– Kolejny udany występ musi cieszyć. Jak widać, brak sali nie zraża nas do pracy i potrafimy poradzić sobie także w tych trudnych dla nas i zawodników warunkach – powiedział trener Jakub Furmanowski.

Zostaw komentarz