Image
Po ostatnim gwizdku sędziego piłkarze Pogoni byli załamani - fot. M.Fujak

Skandal w Mosinie! Sędzia “okradł” Pogoń z dwóch punktów!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

W Mosinie piłkarze Pogoni Książ bliscy byli drugiego zwycięstwa w tym sezonie. Gospodarze punkt uratowali strzelając wyrównującego gola w 99 minucie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że sędzia doliczył… 5 minut.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Brak mi słów – powiedział trener Marcin Lewandowski. – Daleki jestem od oceniania pracy sędziów, ale to co wydarzyło się w Mosinie to jest skandal. Czujemy się oszukani i okradzeni z dwóch punktów. Sędzia doliczył 5 minut, a tymczasem graliśmy 10. Pomijam już to, że w 95 minucie należał nam się karny na 3:1, bo równo z trawą wycięty został Łukaszczyk. Żal mi moich zawodników, bo dali z siebie wszystko, a sędzia swoimi decyzjami zniweczył ich wysiłek – dodał.

Emocje w niedzielnym spotkaniu rozpoczęły się od 60 minuty. Do tego czasu utrzymywał się bezbramkowy wynik. Po godzinie gry gospodarze objęli prowadzenie z karnego. W 71 minucie mógł wyrównać Hubert Łukaszczyk, ale zmarnował “jedenastkę”. Remis 1:1 utrzymywał się do 88 minuty. Wówczas wyrównał Krzysztof Wieliński. Gdy w trzeciej z pięciu doliczonych minut Wieliński trafił na 2:1 wydawało się, że Pogoń zdobędzie trzy punkty i odniesie drugie zwycięstwo. Tak jednak się nie stało. W 99 (!) minucie gospodarze zdobyli bramkę na 2:2 i uratowali remis. Tymczasem Pogoń zamiast trzech punktów dopisała tylko jeden.1 Comments Text
  • Jaki to Skandal? Lewandowski sie na zegarku chyba nie zna faktycznie sędzia doliczył 5 minut ale gdy Pogoń zdobyła gola na 1:2 to ich radość trwała z trzy minuty zresztą sędzia pokazał ze będzie doliczony dodatkowy czas.wiec Panie trenerze proszę nie płakać tylko spojrzeć na zegarek i i nauczyć sie dodawać minutki.

  • Zostaw komentarz