|||

Minęło już 10 lat! – Studio Piosenki Melody podczas jubileuszu

Img 20231021 182422 Easy Resize.com
fot. W. Kaptur

Popłynęły łzy wzruszenia oraz złożono serdeczne gratulacje i podziękowania. Nie zabrakło również tortu, a nawet dwóch! Studio Piosenki Melody świętowało jubileusz w sobotę (21 października), w Muzeum Śremskim.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Uroczysty Koncert Jubileuszowy został objęty patronatem burmistrza Śremu. Śpiewać każdy może, ale Studio Piosenki Melody robi to naprawdę fantastycznie! Podczas uroczystości swój talent i pasję zaprezentowały wszystkie grupy wiekowe Studia Melody, absolwenci oraz początkujące przedszkolaki. Wydarzenie poprowadził Grzegorz Pawlak.

Przed artystyczną częścią wydarzenia głos zabrał burmistrz Śremu: Myślę, że artystyczne dusze potrafią pozytywnie myśleć i to jest najważniejsze. Burmistrz Adam Lewandowski przekazał na ręce Julii Bartkowiak kwiaty i złożył serdeczne życzenia. Ponadto zapowiedziano, że podczas najbliższej Gali Żyraf, która będzie miała miejsce na przełomie stycznia i lutego gwiazdą wydarzenia będzie zespół Julii Bartkowiak. Następnie w imieniu starosty Zenona Jahnsa, całego zarządu i swoim, Piotr Ruta złożył ogromne gratulacje i życzył dalszego rozwoju pasji. Podkreślił również, że muzyka jest rzeczą piękną.Img 20231021 164058 Easy Resize.com
Burmistrz Śremu składa gratulacje/ fot. W. Kaptur

Julia Bartkowiak założyła Studio Piosenki Melody w 2013 roku. Minęło 10 lat, a przez ten czas dużo się zmieniło. W swoim studio gości wiele młodych osób, które pochodzą nie tylko z powiatu śremskiego. Oprócz lekcji śpiewu, dzieci i młodzież biorą również udział w różnych konkursach wokalnych, a także przygotowują koncerty i recitale. Studio Piosenki Melody przez wiele lat działało w Śremskim Ośrodku Kultury, ale obecnie ich siedziba mieści się w Nochowie. 

Img 20231021 171617 Easy Resize.com
Artystyczna część wydarzenia/ fot. W. Kaptur

Kiedy zakończyła się artystyczna część nadszedł czas na przemowę Julii Bartkowiak, która była bardzo dumna ze swoich utalentowanych podopiecznych. Rozległy się również podziękowania za całe okazane wsparcie i pomoc.

Zostaw komentarz