Image
Ponad 300 zawodników walczy w Śremie o medale Mistrzostwa Polski Młodzików - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • W niedzielę Gala Finałowa Mistrzostw Polski Młodzików w boksie

W niedzielę Gala Finałowa Mistrzostw Polski Młodzików w boksie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W niedzielę poznamy medalistów Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Boksie. Gospodarzem imprezy jest Śremski Klub Bokserski Warta, a zmagania odbywają się w hali Śremskiego Sportu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Od poniedziałku Śrem gości ponad 300 młodych zawodników i zawodniczek ze 118 klubów z całej Polski, którzy ubiegają się o medale Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek i młodzików. 87 dziewczyn walczy z podziałem na 12 kategorii wiekowych i wagowych, a większa konkurencja jest wśród chłopców, gdzie w 16 kategoriach rywalizuje 261 młodych bokserów. Wśród nich jest 9-osobowa reprezentacja Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta.

W poniedziałek uczestnicy zameldowali się w Śremie, odbyły się badania i ważenie. Wtorek, środa i czwartek to już walki. Za nami sześć serii, które odbywały się w turach porannych i popołudniowych na dwóch ringach. Piątek to dzień przerwy, sobota ciąg dalszy eliminacji i dwie kolejne tury, a w samo południe w niedzielę zaplanowano rozpoczęcie Gali Finałowej Mistrzostw Polski Młodzików.

Pewne jest, że zobaczymy w niej Lenę Jankowiak ze ŚKB Warta, która powalczy o złoty medal mistrzostw.

Zostaw komentarz