walec drogowy
fot. Pixabay

Czterech chętnych na remont drogi w Chrząstowie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Cztery przedsiębiorstwa złożyły swoje oferty na remont drogi wojewódzkiej 436 w Chrząstowie. Trzy mieszczą się w widełkach cenowych zaproponowanych przez WZDW.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Poznaliśmy oferentów, którzy zgłosili swój akces do inwestycji polegającej na remoncie drogi wojewódzkiej w Chrząstowie. Wykonawca na zadanie chce przeznaczyć niespełna 2,2 mln zł i o dziwo, aż trzech oferentów mieści się w tym progu cenowym. Tylko jedna firma – Strabag wyceniła się drożej. Oferta złożona przez pruszkowskie przedsiębiorstwo opiewa na blisko 2,5 mln zł.

Przez remont w Donatowie autobus nie pojedzie

WZDW będzie musiało teraz przejrzeć dokumenty złożone przez przedsiębiorstwa i zdecydować się na jedną z trzech firm. Teoretycznie najkorzystniejszą cenowo ofertę złożyło przedsiębiorstwo Transbruk Marek Begier SKA z Nekli (1 mln 637 zł), niewiele drożej swoją usługę wyceniła firma Colas Polska (1 mln 663 tys. zł). Natomiast trzeci z oferentów, który zmieścił się w progu cenowym, a więc firma Eurovia Polska S.A. wycenił swoją pracę na blisko 2 mln zł.Wyłoniony w przetargu wykonawca, którego powinniśmy poznać niebawem, będzie miał czas do końca listopada na wykonanie remontu odcinka drogi wojewódzkiej 436 w Chrząstowie o długości 1,1 km.

Doczekają się chodnika i drogi?

Zostaw komentarz