Image
Zawisza Dolsk podejmuje dziś Heliosa Bucz - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Zawisza Dolsk gra o lidera, a Pogoń Książ o przełamanie

Zawisza Dolsk gra o lidera, a Pogoń Książ o przełamanie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami kolejny piłkarski weekend i ligowe emocje. Na mecze będzie można wybrać się do Śremu, Dolsk, Książa Wlkp., czy Dalewa.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Dzisiaj “domowe” mecze rozegrają trzy drużyny z naszego rejonu. O 15.00 w Dolsku Zawisza podejmować będzie Heliosa Bucz. Podopieczni Macieja Fujaka staną przed szansą, aby choć przez jeden dzień być liderem tabeli IV grupy klasy okręgowej. Po 5 kolejkach z dorobkiem 13 punktów zajmują bowiem 3 miejsce. Tyle samo na koncie mają MTS Pawłowice i GKS Jaraczewo, które zmierzą się w niedzielę w bezpośrednim pojedynku. Jeśli podopieczni Macieja Fujaka podtrzymają passę i wygrają do jutra na pewno będą na czele tabeli.

O przełamanie fatalnej serii powalczy za to Pogoń Książ. Drużyna Marcina Lewandowskiego przegrała pięć dotychczasowych spotkań i jako jedyna spośród drużyn w III grupie nie zdobyła jeszcze punktu. Dziś o 16.00 podejmować będzie Spójnię Strykowo.O 15.00 rozpocznie się także w Śremie mecz lidera tej grupy – UKS Śrem. “Zieloni” zmierzą się z Dąb Kłębowo.

W sobotę, tyle, że a wyjazdach zagrają także Kotwica i Kłos Zaniemyśl. Czwartoligowcy z Kórnika udadzą się do Jarocina, gdzie ich rywalem będzie spadkowicz z III ligi – Jarota. Z kolei Kłos o 20.05 zagra w Poznaniu z Przemysławem.

Emocji nie zabraknie w niedzielę. Trudne wyjazdowe spotkanie czeka Wartę Śrem, która o 15.00 zmierzy się w Pępowie z wiceliderującą Dąbroczanką. Podopieczni Michała Mocka tracą jednak do rywali zaledwie dwa punktu i jeśli wygrają to oni będą wyżej w tabeli od rywali.

Do Dopiewa uda się Avia Kamionki, a o 14.00 w Dalewie Amicus Mórka/Warta II Śrem podejmować będzie Sokoła Włoszakowice.

Zostaw komentarz