odpady wielkogabarytowe na stosie
Odpady wielkogabarytowe to problem / fot. Pixabay

Gabaryty z gminy Brodnica odbiorą w nowym terminie. Kiedy?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wielkogabaryty to problem. Z reguły nie ma się jak pozbyć tego rodzaju śmieci, więc firmy odpowiadające za gospodarkę odpadami komunalnymi organizują akcję zbiórek takich śmieci. Ta najbliższa w gminie Brodnica właśnie została przełożona.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W połowie września na terenie gminy Brodnica miała się odbyć zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Mieszkańcy gminy w dwa dni mogli wystawić tego rodzaju śmieci i niczym się nie przejmować. Firma odpowiedzialna za zbiór śmieci by je sprzątnęła. Niemniej termin zbiórki uległ zmianie, o czym nie każdy z mieszkańców może mieć wiedzę.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych z terenu gminy Brodnica została przesunięta z połowy na koniec września. Nowymi terminami są daty: 27 oraz 29 września. Właśnie wtedy firma WPHU Amos Glass Recycling podjedzie pod wskazane miejsca i urzątnie znajdujące się tam odpady o ponadprzeciętnych rozmiarach.Jakie miejscowości z Brodnicy i kiedy będą miały odebrane odpady wielkogabarytowe?

Następujące miejscowości: Brodnica, Chaławy, Grabianowo, Iłówiec Wielki, Iłówiec, Kopyta, Ogieniewo, Piotrowo, Rogaczewo, Sucharzewo, Szołdry i Żurawiec będą miały odebrane śmiieci wielkogabarytowe w dniu 27 września.

Dwa dni później, a więc w dniu 29 września odpady ponadgabarytowe zostaną odebrane przez operatora z terenu następujących miejscowości: Boreczek, Brodniczka, Esterpole, Górka, Grzybno, Jaszkowo, Ludwikowo, Manieczki, Przylepki, Sulejewo Folwark, Sulejewo, Tworzykowo, Żabi Gród, Żabno i Żabno-Kolonia.

Zostaw komentarz