|||

Atak z nożem w Bninie! Jedna osoba zatrzymana

policja-ruch-drogowy.ujyg_

W nocy z piątku na sobotę, około godziny 2:30, na jednej z ulic w Bninie, funkcjonariusze z komendy w Kórniku otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który był zakrwawiony. Zdarzenie to miało miejsce niedługo po tym, gdy mężczyzna został zaatakowany nożem. Po przybyciu na miejsce, policjanci przeprowadzili rozmowę z poszkodowanym, który wyjawił, że doszło do kłótni między nim, a napastnikiem. W wyniku tej sprzeczki, sprawca skierował ostry przedmiot w stronę szyi ofiary, powodując jej zranienie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Dodatkowo okoliczni mieszkańcy informowali, że sprawca wcześniej przebił opony w samochodzie poszkodowanego, by ten nie mógł uciec przed nim.

Życiu ofiary nie zagraża niebezpieczeństwo – po całym zdarzeniu został zabrany do szpitala, gdzie opatrzono jego rany.Sprawca przebywa obecnie na terenie zamkniętej placówki medycznej. Prokuratura rejonowa w Środzie Wielkopolskiej zdecyduje o tym jaką kwalifikację czynu wobec niego przyjąć.

Jak zaznacza podinspektor Iwona Liszczyńska, czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Zostaw komentarz