||||

Rozkład jazdy na weekend (18-20 sierpnia). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Page
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami jeden z ostatnich wakacyjnych weekendów. Ale nie ma co się smucić! Pogoda zapowiada się wręcz wyśmienicie, będzie więc idealnie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Przed nami kilka ciekawych imprez plenerowych.


Berdychowski Wv

Weekend rozpoczniemy muzycznie i tanecznie, bowiem Śremski Ośrodek Kultury zaprasza do swojego ogrodu na „Taneczny Piątek nad Wartą”. Ekipa ŚOK zapewnia, że tego dnia wybrzmią letnie hity, które zaserwują DJ Massey i DJ Jankus, znani już mieszkańcom z takich imprez jak Urodziny Miasta. Tradycyjnie będzie też ognisko, na którym będzie można upiec przyniesione ze sobą kiełbaski. Będzie też stoisko z przekąskami i napojami. Wstęp wolny! Start godz. 20.00.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Zaproszenie na Taneczny Piątek nad Wartą

Sobota pełna atrakcji: od festynu rodzinnego w Wyrzece po rockowy festiwal i kino plenerowe!

Z kolei w sobotę można zajrzeć do Wyrzeki. Przedszkole Językowe „Kinderki” oraz rada sołecka, KGW i OSP Wyrzeka zapraszają na festyn rodzinny. Wydarzenie odbędzie się na placu przy szkole podstawowej w Wyrzece. Start godz. 15.00. Jakie atrakcje przygotowano? Wszystko znajdziecie w linku poniżej.

Festyn rodzinny w Wyrzece

W sobotę także czeka nas największa impreza rockowa w naszym regionie – Książ Rock Zone Festiwal. Impreza odbędzie się tradycyjnie w ksiąskim amfiteatrze. Tego dnia wystąpią m.in. Trylion, Tassack Attack, Exist, Łukasz Łyczkowski. Start godz. 17.00. Wstęp za free! Szczegóły w linku.

Książ Rock Zone Festiwal

Dla tych, którzy jednak wolą nieco spokojniejsze klimaty, ŚOK przygotował kino plenerowe. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 19 sierpnia o godz. 21.00 w śremskim amfiteatrze. Tego wieczoru zostanie wyświetlony film pt. “Choć goni nasz czas”. Będzie to pierwszy z trzech zaplanowanych seansów, jakie odbędą się w miesiącu sierpniu i wrześniu w amfiteatrze na plaży miejskiej nad Jeziorem Grzymisławskim.

ŚOK zaprasza na kino plenerowe

Sportowa niedziela

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dolsku oraz Uczniowski Klub Sportowy KUSY Dolsk zapraszają na III Crossduathlon Dolsk 2023. Imprezę sportową zaplanowano na niedzielę, 20 sierpnia w Dolsku. Start zawodów o godz. 10.00. Kto nie zdążył się zapisać? Zawsze może pokibicować! Szczegóły w linku.

Przed nami III Crossduathlon Dolsk 2023

Zostaw komentarz