Image
Warta Śrem zorganizowała kolejny obóz sportowy w Kołobrzegu - fot. Warta Śem
  • Home
  • Sport
  • Młodzi piłkarze Warty ładowali akumulatory na obozie w Kołobrzegu

Młodzi piłkarze Warty ładowali akumulatory na obozie w Kołobrzegu

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Za nami największy obóz sportowy w gminie Śrem. Organizatorem Warta Śrem. Setka młodych piłkarzy ładowała akumulatory w Kołobrzegu.


Berdychowski Wv

To był niezapomniany tydzień pełen wrażeń i atrakcji, a przede wszystkim dużej dawki treningów, bo to główny cel sportowych obozów organizowanych przez Wartę. Setka dzieci pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej do Kołobrzegu udała się w piątek pociągiem z Kościana. To już taka tradycja, która spodobała się uczestnikom. Podróż minęła bez żadnych przeszkód i biało-niebieska ekipa zakwaterowała się w Szkole nr 7 w Kołobrzegu.

Potem przyszedł czas na obozową pracę, a więc ładowanie akumulatorów przed zbliżającą się rundą jesienną. Trenerzy zaaplikowali swoim podopiecznym po dwa bądź trzy treningi dziennie. Do tego doszły sparingi z takimi klubami jak SMS Żywiec, Kamień Gryf Pomorski, KKS Kotwica Kołobrzeg, AP Kotwica Kołobrzeg i Orzeł Służewo. Były zajęcia ogólnorozwojowe zajęcia rekreacyjne i fitness.Nie samą „pracą” obozowicz jednak żyje. Jedną z atrakcji była wycieczka do parku linowego, kolejną wypad na mecz Kotwicy Kołobrzeg w składzie ze śremianinem – Mikołajem Rakowskim, oraz latarnię morską, czy na basen. Nie zabrakło także leniuchowania na plaży i kąpieli w morzu.

Młodzi piłkarze wrócili do Śrem zmęczeni, ale szczęśliwi i zadowoleni, bo obozy z Wartą to coś na co czekają przez cały rok szkolny.

Projekt wsparła Gmina Śrem.

Zostaw komentarz