Cichowo. Ruszyła zbiórka na rzecz pogorzelców

Zbiórka Chata Wodnika
Zbiórka dla pogorzelców z Cichowa już trwa
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wracamy do tematu opisywanego przez Tydzień wczorajszego dnia. Miejscowi sołtysi chcą pomóc właścicielowi Chaty Wodnika. Zorganizowali zbiórkę finansową.


Berdychowski Wv

W serwisie Pomagam.pl uruchomiona została zrzutka na rzecz Tomka, właściciela Chaty Wodnika w Cichowie, która w nocy z piątku na sobotę stanęła w płomieniach. Obiekt doszczętnie został zniszczony, ale nie musi to oznaczać końca istnienia Chatki.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Pożar szeregowca w Śremie. Strażacy siedem godzin walczyli z ogniem

„Jesteśmy grupą Sołtysów z Gminy Krzywiń, która zawsze otwiera serca! Teraz tragedia spotkała naszego przyjaciela! Nie możemy przejść obok tego obojętnie! Te pieniądze, które pragniemy zebrać to mała kropla w morzu, ale wspólnymi siłami możemy więcej niż nam się wydaje… Chata Wodnika – miejsce, w którym zaczyna się Cichowo… Miejsce, które od 2000 roku łączy pokolenia, łączy więzi, które przetrwały do dnia dzisiejszego! Tomek – takie imię nosi właściciel, człowiek o wielkim sercu! Zawsze uśmiechnięty, oraz sympatyczny dla swoich gości! Tak, gości – tak nazywał swoich klientów. Dnia dzisiejszego, a mianowicie 5 sierpnia 2023r około godziny 2:30 żywioł zabrał wszystko. Od rzeczy materialnych po wspomnienia związane z tym miejscem, które każdy z nas posiadał! Nie pozwólmy na to, aby historie, które napisaliśmy wspólnie z „Wodnikiem” spłonęły w jeden wieczór! Napiszmy nowy rozdział!” – możemy przeczytać w opisie zbiórki, która w ciągu dwóch dni od jej utworzenia zebrała już blisko 16 tys. zł.

  Zadanie wykonane, Astra pokonana, Warta liderem V ligi
Zostaw komentarz