||

Zepsuty autobus zakorkował Śrem. Artur Strzelec przeprosił za utrudnienia

Zepsuty autobus zakorkował Śrem
fot. red./Do pomocy ruszyli strażnicy miejscy, którzy kierowali ruchem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

To była droga przez mękę! Mowa o przejeździe przez Śrem w poniedziałek, 12 czerwca. W godzinach szczytu na moście nad Wartą zepsuł się autobus komunikacji miejskiej, który skutecznie zatamował ruch w mieście. Właściciel firmy Totem przeprosił za utrudnienia.


Berdychowski Wv

W poniedziałkowe popołudnie kierowcy klęli na czym świat stoi. W godzinach szczytu, gdy przez most  w Śremie przejeżdżają setki aut, zepsuł się autobus komunikacji miejskiej. Stanął na pasie w kierunku Poznania i przez kilka godzin skutecznie tamował ruch. Do pomocy ruszyli strażnicy miejscy, którzy kierowali ruchem. Puszczali auta wahadłowo.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Pod naszym postem na Facebooku pojawiły się komentarze do tej sytuacji. – A awaria autobusu spowodowała brak możliwości jego zholowania lub „usunięcia” go z pasa ruchu? – pytała pani Weronika.

Głos zabrał Artur Strzelec z firmy Totem, której autobusy kursują w ramach komunikacji miejskiej w Śremie:

„Awarie zdarzają się każdemu, jednym mniejsze, innym większe. Niestety autobus nie mógł zjechać o własnych siłach pomimo podjętych prób naprawy. Podjechał holownik i zjechaliśmy do naszego serwisu, bardzo PRZEPRASZAMY wszystkich, których niedogodności związane z tą sytuacją dotknęły i jednocześnie dziękuję za wyrozumiałość oraz pracę wszystkich, którzy udzielili pomocy”

Zostaw komentarz