|

Pięciu na podwójnym gazie. Akcja trzeźwy poranek

Akcja trzeźwy poranek
fot. Miguel Ángel Ramón z Pixabay
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W poniedziałkowy poranek, 12 czerwca policjanci ze śremskiej drogówki zatrzymali aż pięciu kierowców, którzy byli „na podwójnym gazie”. Sprawy znajdą swój finał w sądzie, a policjanci po raz kolejny apelują o trzeźwość za kierownicą.


Berdychowski Wv

12 czerwca, we wczesnych godzinach porannych, policjanci ze śremskiej drogówki i prewencji prowadzili działania pn. „Trzeźwy poranek”.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w Śremie na ul. Gostyńskiej zatrzymali aż pięciu nieodpowiedzialnych kierujących, którzy byli „na podwójnym gazie”

informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie

Już o godz. 05.05, policjanci ujawnili, że kierujący samochodem renault megane, 46-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, jest w stanie po użyciu alkoholu. Następnie, o godz. 06.10, okazało się, że nietrzeźwy, 55-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, kieruje citroenem berlingo. Kilkanaście minut później, o godz. 06.26, mundurowi zatrzymali nietrzeźwego, 66-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego, który kierował citroenem C4. Dosłownie po czterech minutach, o 06.30, okazało się, że prawie promil alkoholu w organizmie ma kierujący BMW, 28-letni mieszkaniec powiatu śremskiego. I tuż przed zakończeniem działań, o godz. 07.20, policjanci ujawnili, że kierujący toyotą, 46-letni mieszkaniec powiatu śremskiego ma ponad promil alkoholu w organizmie.

  Poznajcie radnych powiatu śremskiego!

Wszystkim kierowcom na podwójnym gazie zatrzymano uprawnienia do kierowania, a ich sprawy znajdą swój finał w sądzie.

Po raz kolejny apelujemy o trzeźwość za kierownicą, bo pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie!

przypomina E. Kasińska

Jeden komentarz

Zostaw komentarz