||

Urodziny Miasta Śrem z RMF MAXX. Wiemy kto ma wystąpić na błoniach Śremu

Brama Miasta Śrem (2)
fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W ten weekend wystartowała 6. edycja trasy koncertowej RMF MAXX „Lato #naMAXXa”. Jednym z miast, do którego zawita jest Śrem. Koncert odbędzie się w ramach Urodzin Miasta na śremskich błoniach.


VW_Berdychowski_400_150(1)

4 sierpnia do Śremu zawita letnia trasa koncertowa RMF MAXX „Lato #naMAXXa”. Na stronie radia możemy przeczytać, że w tym roku RMF MAXX odwiedzi aż 10 miast. Na koncertach zagrają m.in. Agnieszka Chylińska, Gromee, Margaret, Smolasty, Grappo, Mądry, IRA, Clodie, Blue Cafe, Viki Gabor i Komodo. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny, a na słuchaczy RMF MAXX, oprócz występów gwiazd, czekać też będą dodatkowe atrakcje: pikniki rodzinne, występy lokalnych zespołów oraz konkursy i zabawy prowadzone przez prezenterów RMF MAXX, w których będzie można wygrać m.in. gadżety stacji.

Z informacji przekazanych przez stację RMF MAXX wynika, że w Śremie zagra Ignacy. Za tym pseudonimem kryje się Ignacy Błażejowski – polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska, która po raz ostatni koncertowała w Śremie w czerwcu 2017 roku, podczas Dni Śremu.Przypomnijmy, że Urodziny Miasta odbędą się na błoniach. To tereny w bramie miasta. Znajdują się przy drodze do Poznania (ul. Piłsudskiego) w północno-wschodniej części miasta. Pomiędzy Cmentarzem Żydowskim a Kanałem Ulgi.

Czy Chylińska i Ignacy to jedyne gwiazdy, które wystąpią na urodzinach miasta? Trudno powiedzieć. Niestety nie udało nam się pozyskać oficjalnych informacji w tym temacie. Śremski Ośrodek Kultury dopina ostatnie szczegóły.

Urodziny Miasta Śrem na Błoniach. Letnia trasa koncertowa RMF MAXX „Lato #naMAXXa”

Zostaw komentarz