Image

Poliklinka Śrem – jedyna taka w regionie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Materiał sponsorowany
____________
Niebawem Śrem wzbogaci się o wyjątkowe miejsce na medycznej mapie miasta, ale i regionu. Już 17 czerwca wielkie otwarcie Poliklinki Śrem, gabinetu medycyny estetycznej, jakiego jeszcze nie było.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W połowie czerwca wielkie otwarcie Polikliniki Śrem, miejsca które zrodziło się w głowach dr Krzysztofa Wachala i jego żony Magdaleny.

Dlaczego Śrem? Dlatego, że ze Śremem jestem związany od kilku lat, gdzie wykonywałem praktykę lekarską. Poza tym o lokalizacji zadecydował personel, który odgrywa tutaj ważną rolę i mocno zaangażował się w projekt

mówi dr Wachal

Poliklinka Śrem wyposażona będzie w sprzęty najnowsze technologicznie. Będzie tutaj m.in. analizator twarzy, nowoczesny ultrasonograf firmy Samsung czy wyjątkowy fotel ginekologiczny oraz technologia obrazowania 3D. Wszystko to w trosce o komfort oraz dobro pacjenta, ale także z dbałością o wygodę pracy specjalistów.

W Poliklinice Śrem znajdzie się sześć gabinetów, w tym gabinet z laserami dedykowany medycynie estetycznej, gabinet analityczny oraz gabinety diagnostyczne. To tutaj swoje konsultacje i zabiegi przeprowadzać będzie wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Chcemy także nawiązać współpracę z lekarzami ze śremskiego szpitala. A dzięki najnowocześniejszym sprzętom będziemy mogli przeprowadzać konsultacje z każdym ze specjalistów na całym świecie

dodaje nasz rozmówca

Technologie, jakie znajdą się w Poliklinice Śrem, będą również wspierane przez algorytmy sztucznej inteligencji, które będą wsparciem dla specjalistów przyjmujących pacjentów w punkcie.

Tych specjalistów nie zabraknie. W Poliklinice Śrem znajdą się fachowcy z takich dziedzin medycyny, jak ginekolodzy, ortopedzi, podolodzy, akupresury medycznej, psychologowie, dermatolodzy oraz z zakresu leczenie stopu cukrzycowej. Gabinet będzie oferował szeroką gamę zakresu usług nie tylko dedykowany Anty-Aging, któremu patronuje Polsko-Niemieckie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Poliklinkia Śrem nie tylko pod tym względem będzie unikatowa. Powstający w Śremie obiekt zaprasza do współpracy lokalne firmy i przedsiębiorstwa.

Przykładowo meble mamy wykonane we współpracy z firmą Kleiber, spod Śremu. Urządzenia dostarcza poznańska firma Kazaro, a specjalistyczny sprzęt, unikat na skalę nie tylko regionu, ale i może całego kraju, firma Samsung, która zapewnia darmowe aktualizacje m.in. ultrasonografu.

Poliklinika Śrem robi wrażenie nie tylko tym, ile się w niej znajdzie, ale podejściem personelu do pacjenta.

Mamy doświadczenie z wielu gabinetów, w których każdy z nas pracował. To, co nam się w nich nie podobało zebraliśmy w jedno i stworzyliśmy miejsce, w którym tych elementów nie znajdziemy. Wszystko wymyśliliśmy w taki sposób, by zarówno personel czuł się w pracy dobrze, a pacjent komfortowo

wyjaśnia dr Wachal

Pomysłodawcy nie chcą oszczędzać, bo zależy im na tym, żeby każda osoba, która ich odwiedzi poczuła się w tym miejscu wyjątkowo i wygodnie. Dlatego też w miejscu, które liczy sobie około 200m2 znajdują się gabinety niemal dwukrotnie większe niż wymaga tego Sanepid, a miejsce dla oczekujących podzielone jest na części: ogólną i odosobnianą np. dla kobiet ciężarnych czy mam karmiących piersią, które potrzebują odrobiny więcej prywatności.

Poliklinkia Śrem nie będzie jedynie gabinetem. Będzie to również ośrodek szkoleniowy, w którym odbywać się będą konsultacje i pokazowe zabiegi dla przyszłych lekarzy medycyny estetycznej.

Poliklinkia Śrem znajduje się przy ul. Święcickiego 1/H84.

Warto będzie wybrać się 17 czerwca, by samemu podczas otwarcia przekonać się, co ma ona do zaoferowania pacjentom oraz lekarzom.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]