| |

Poliklinka Śrem – jedyna taka w regionie

Materiał sponsorowany
____________
Niebawem Śrem wzbogaci się o wyjątkowe miejsce na medycznej mapie miasta, ale i regionu. Już 17 czerwca wielkie otwarcie Poliklinki Śrem, gabinetu medycyny estetycznej, jakiego jeszcze nie było.

VW_Berdychowski_400_150(1)

W połowie czerwca wielkie otwarcie Polikliniki Śrem, miejsca które zrodziło się w głowach dr Krzysztofa Wachala i jego żony Magdaleny.

Dlaczego Śrem? Dlatego, że ze Śremem jestem związany od kilku lat, gdzie wykonywałem praktykę lekarską. Poza tym o lokalizacji zadecydował personel, który odgrywa tutaj ważną rolę i mocno zaangażował się w projekt

mówi dr Wachal

Poliklinka Śrem wyposażona będzie w sprzęty najnowsze technologicznie. Będzie tutaj m.in. analizator twarzy, nowoczesny ultrasonograf firmy Samsung czy wyjątkowy fotel ginekologiczny oraz technologia obrazowania 3D. Wszystko to w trosce o komfort oraz dobro pacjenta, ale także z dbałością o wygodę pracy specjalistów.

W Poliklinice Śrem znajdzie się sześć gabinetów, w tym gabinet z laserami dedykowany medycynie estetycznej, gabinet analityczny oraz gabinety diagnostyczne. To tutaj swoje konsultacje i zabiegi przeprowadzać będzie wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Chcemy także nawiązać współpracę z lekarzami ze śremskiego szpitala. A dzięki najnowocześniejszym sprzętom będziemy mogli przeprowadzać konsultacje z każdym ze specjalistów na całym świecie

dodaje nasz rozmówca

Technologie, jakie znajdą się w Poliklinice Śrem, będą również wspierane przez algorytmy sztucznej inteligencji, które będą wsparciem dla specjalistów przyjmujących pacjentów w punkcie.

Tych specjalistów nie zabraknie. W Poliklinice Śrem znajdą się fachowcy z takich dziedzin medycyny, jak ginekolodzy, ortopedzi, podolodzy, akupresury medycznej, psychologowie, dermatolodzy oraz z zakresu leczenie stopu cukrzycowej. Gabinet będzie oferował szeroką gamę zakresu usług nie tylko dedykowany Anty-Aging, któremu patronuje Polsko-Niemieckie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Poliklinkia Śrem nie tylko pod tym względem będzie unikatowa. Powstający w Śremie obiekt zaprasza do współpracy lokalne firmy i przedsiębiorstwa.

Przykładowo meble mamy wykonane we współpracy z firmą Kleiber, spod Śremu. Urządzenia dostarcza poznańska firma Kazaro, a specjalistyczny sprzęt, unikat na skalę nie tylko regionu, ale i może całego kraju, firma Samsung, która zapewnia darmowe aktualizacje m.in. ultrasonografu.

Poliklinika Śrem robi wrażenie nie tylko tym, ile się w niej znajdzie, ale podejściem personelu do pacjenta.

Mamy doświadczenie z wielu gabinetów, w których każdy z nas pracował. To, co nam się w nich nie podobało zebraliśmy w jedno i stworzyliśmy miejsce, w którym tych elementów nie znajdziemy. Wszystko wymyśliliśmy w taki sposób, by zarówno personel czuł się w pracy dobrze, a pacjent komfortowo

wyjaśnia dr Wachal

Pomysłodawcy nie chcą oszczędzać, bo zależy im na tym, żeby każda osoba, która ich odwiedzi poczuła się w tym miejscu wyjątkowo i wygodnie. Dlatego też w miejscu, które liczy sobie około 200m2 znajdują się gabinety niemal dwukrotnie większe niż wymaga tego Sanepid, a miejsce dla oczekujących podzielone jest na części: ogólną i odosobnianą np. dla kobiet ciężarnych czy mam karmiących piersią, które potrzebują odrobiny więcej prywatności.

Poliklinkia Śrem nie będzie jedynie gabinetem. Będzie to również ośrodek szkoleniowy, w którym odbywać się będą konsultacje i pokazowe zabiegi dla przyszłych lekarzy medycyny estetycznej.

Poliklinkia Śrem znajduje się przy ul. Święcickiego 1/H84.

Warto będzie wybrać się 17 czerwca, by samemu podczas otwarcia przekonać się, co ma ona do zaoferowania pacjentom oraz lekarzom.

Zostaw komentarz