+1
0
+1
0

Remisem 1:1 zakończył się wyjazdowy pojedynek Warty Śrem z Rawią Rawicz. Bramkę na wagę punktu zdobył Mateusz Pietrowski.

Berdychowski Wv

Prowadzenie w sobotnim spotkaniu objęli gospodarze, którzy do siatki trafili w 26 minucie. Warciarze wyrównali dosłownie zaraz po przerwie, bowiem wprowadzony na drugą połowę Mikołaj Berger przeprowadził rajd i wyłożył piłkę Mateuszowi Pietrowskiemu, a ten w 46 sekundzie drugiej połowy umieścił piłkę w siatce. Wynik do końca już się nie zmienił, choć w 80 minucie bramkarz Rawii kapitalnie obronił strzał Vladysława Dybina, a w 90 minucie to śremianie mieli szczęście, bo od utraty gola uratował ich słupek.

Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Pierwsza połowa z obu stron była niemrawa. W drugiej zagraliśmy odważnie i to nam się opłaciło. Punkt zdobyty na wyjeździe trzeba szanować i docenić tym bardziej, że znów wypadło nam trzech zawodników z podstawowego składu. Remis uważam za sprawiedliwy