|||

Tak wybrzmiały Barwy Kultury w Śremie

Tak wybrzmiały Barwy Kultury
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W sobotę, 20 maja w amfiteatrze na plaży miejskiej w Śremie odbył się koncert pn. Barwy Kultury. Wydarzenie zainaugurowało cykl letnich imprez kulturalnych nad Jeziorem Grzymisławskim.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Sobotni koncert zorganizowali burmistrz Śremu, Śremski Ośrodek Kultury, Śremski Sport oraz WakePlace. Wydarzenie zainaugurowało cykl letnich imprez kulturalnych nad Jeziorem Grzymisławskim.

Dziś towarzyszy nam piękna pogoda. Taka inauguracja jest ważna, ponieważ zapewniam, że w tym miejscu, co tydzień będzie się działo coś ciekawego. Warto zaglądać do amfiteatru

zachęcał burmistrz Śremu

Tego dnia publiczność rozgrzał zespół pieśni i tańca z Czech – Maly Radhost, który zaprezentował utwory z Wołoszczyzny. Zespół tworzy 50 dzieci w wieku szkolnym. Mają na swoim koncie ponad 100 występów.Następnie sceną zawładnęła grupa K&Gentlemen, czyli Klaudia i czterech dżentelmenów, nie bojących się grać z delikatnością. Zaprezentowali melancholijne oblicze muzyki. Zagrali kilka własnych utworów jak np. „Grawitacja” oraz światowe przeboje Cher i Petera Gabriela.

Wisienką na koncertowym torcie był występ Roxany Tutaj & Good Omen, którzy zaczarowali publiczność pozytywną energią. Nie zabrakło ulubionych utworów t.j. Good Omen, Tupet, Ambicje czy Broken Silly One. Były też bajeczne nowości.

Wydarzeniu towarzyszył punkt rekreacyjny Śremskiego Sportu, gdzie dzieci miały okazję wybawić się na całego, podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu. Było też smacznie za sprawą ogródka gastronomicznego.

Zostaw komentarz