||||||

Rozkład jazdy na weekend (19-21 maja)

Page Weekend
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami kolejny majowy weekend. Zapowiada się piękna pogoda. W kalendarzu jest kilka ciekawych wydarzeń…


Berdychowski Wv

W piątek, 19 maja w sali widowiskowej w Dolsku odbędzie się premiera filmu pt. „(Nie)zwykli mieszkańcy gminy Dolsk”, który przygotowała społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Masłowie. Wstęp jest wolny. Początek godz. 17.00.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Również w piątek, 19 maja ruszają Średzkie Sejmiki Kultury. Szczegółowy harmonogram wydarzeń, a jest w czym wybierać, można znaleźć w naszej zakładce „Co, gdzie, kiedy?”.

Koncertowa sobota

Z kolei w sobotę, 20 maja burmistrz Śremu, a także Śremski Ośrodek Kultury, Śremski Sport oraz WakePlace zapraszają na koncert pt. „Barwy Kultury”, który odbędzie się w amfiteatrze nad Jeziorem Grzymisławskim. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00. Na scenie wystąpią: Maly Radhost – zespół pieśni i tańca z Czech, K&Gentlemen oraz Roxana Tutaj&Good Omen. Wstęp bezpłatny!

Natomiast CK Książ Wlkp. zaprasza na koncert pt. „Kramm dla mam”. To propozycja z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Koncert odbędzie się w sali bankietowej „Gabi” w Mchach. Bilety w cenie 25 zł do kupienia w Centrum Kultury: tel. 61 58 22 616 lub pod linkiem.

Nocka w Grzybku

W piątek na plaży miejskiej w Śremie zagra Dj NoName SPRING CHILL VIBES. Z kolei w sobotę w Grzybku o dobry nastrój zadba DJ WOSIU | GRZYBEK live session. Start godz. 20.00.

  Powitali wiosnę nad Jeziorem Grzymisławskim

Brum brum

W niedzielę warto zajrzeć do gminy Brodnica. W samo południe startuje „Traktoriada w Grzybnie”. To gratka dla miłośników wszelkich ciągników, nawet tych zabytkowych. Harmonogram wydarzenia dostępny w naszej zakładce „Co, gdzie, kiedy?”.

A w drodze powrotnej warto zatrzymać się w Brodnicy, bowiem wszystko wskazuje na to, że tym razem odbędzie się „Majówka na Parkowej”. Imprezę już raz, z uwagi na pogodę, trzeba było odwołać. Teraz ma być pięknie. A co przygotowali na ten dzień organizatorzy? Na pewno będą smakołyki, atrakcje dla dzieci i potańcówka dla dorosłych.

Podróż dookoła świata

Z kolei w niedzielę Muzeum Śremskie zaprasza na podróż dookoła świata z Chórem Moniuszko. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w recepcji Muzeum Śremskiego. – Odwiedzimy Czechy, Ukrainę, Stany Zjednoczone, Francję i wiele innych miejsc. Zapowiada się koncert pełen przebojów! – zapewniają organizatorzy. Początek o godz. 17.00.

Więcej informacji o wspomnianych wydarzeniach znajdziecie na stronie tydzień.net.pl w zakładkach „Wydarzenia” oraz „Co, gdzie, kiedy?”. Zapraszamy!

Zostaw komentarz