Zamiast ryb, łowili śmieci

Zamiast ryb, łowili śmieci (Fot. PZW Koło Odlewnik)
Zamiast ryb, łowili śmieci (Fot. PZW Koło Odlewnik)
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W sobotę, 1 kwietnia w Klubie Relax odbyło się zakończenie szkółki wędkarskiej dla młodzieży. Rozdano dyplomy oraz upominki dla wszystkich uczestników zajęć. A następnie spakowano worki na śmieci i wszyscy udali się nad Wartę. Co tam robili?


Berdychowski Wv

Pogoda tego dnia była fatalna. Deszcz nie odpuszczał. – Mimo niesprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy szkółki udali się na przystań Marina, aby wziąć udział w akcji pn. „Wiosenne sprzątanie świata”, która ma na celu podnoszenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży – wyjaśnia Piotr Porzucek z PZW Koło Odlewnik 129 Śrem.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W akcji sprzątania brzegów Warty wzięło udział 27 osób. – Zdecydowana większość to młodzież z czego jesteśmy bardzo dumni. Uczestnicy zebrali cztery worki śmieci. Inicjatywa ta pokazała, jak dużo śmieci jest wokół nas, ale pokazała również, że młodzież chętnie w takich akcjach bierze udział. Za co raz jeszcze bardzo im dziękujemy – podkreśla P. Porzucek.

Po sprzątaniu był czas na integrację. – Dziękujemy stowarzyszeniu Wodniacy-Śrem za udostępnienie miejsca na ognisko, gdzie wszyscy na koniec mogli się ogrzać, wysuszyć i oczywiście upiec pyszną kiełbasę – dodaje.

Zostaw komentarz