Wkrótce rusza rekrutacja na wyprawę w góry z Runner’s Power

Runners Power Sniezka
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

27 marca stowarzyszenie Runner’s Power rozpocznie rekrutację dla dzieci z niepełnosprawnościami i ich opiekunów z powiatu śremskiego. Mowa oczywiście o górskiej wyprawie pod hasłem „Runner’s Power – spełniamy górskie marzenia”.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

O projekcie stowarzyszenia pn. „Runner’s Power – spełniamy górskie marzenia” wspominaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy, że Marek i Gosia Matuszewscy oraz Ryszard Mitmański wraz z resztą ekipy chcą spełnić marzenia osób z niepełnosprawnościami, które pragną zdobywać górskie szczyty.

Runner’s Power zaplanowało zdobycie Śnieżki. Wyprawa ma odbyć się w dniach 23-25 czerwca. Miejsc jest dla około 10 dzieci wraz z opiekunem. Runnersi zapewniają, że dla dziecka i opiekuna prawnego wyjazd będzie bezpłatny.

My poniesiemy koszt transportu ze Śremu w góry, dwóch noclegów w Karpaczu, wyżywienia, kosztów wynajęcia niezbędnego sprzętu do bezpiecznego wniesienia dziecka na szczyt oraz porządnego ubezpieczenia – potwierdzają

Zapisy od 27 marca


Berdychowski Wv

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie stowarzyszenia od poniedziałku, 27 marca. Czas na zgłoszenie mija 7 kwietnia. Można to zrobić tylko poprzez formularz dostępny na stronie stowarzyszenia (link). Następnie wypełniony i wydrukowany dokument należy osobiście dostarczyć Markowi Matuszewskiemu (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się – tel. 796 804 580).

  Od 15 lat w Śremie dbają o bezpieczeństwo i edukują dzieci

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się telefonicznie z panem Markiem lub mailowo: marekmatka@o2.pl.

Zostaw komentarz