||

Warto zajrzeć do komendy. Policjantka pomoże w…

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Komenda Powiatowa Policji w Śremie zaprasza na znakowanie rowerów, które jest dodatkowym zabezpieczeniem jednośladu przed kradzieżą i odbywa się metodą grawera przy wykorzystaniu znakowarki mikropunktowej.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Przypomnijmy, że w Śremie, tak jak w całej Wielkopolsce, policjanci znakują rowery w ramach e-usługi WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower.

Wiberoo to dodatkowe zabezpieczenie roweru przed kradzieżą. E-usługa umożliwia rejestrację roweru w systemie o zasięgu całego województwa wielkopolskiego, a poza tym pozwala mieszkańcom na swobodny dostęp do danych roweru w systemie oraz ich ewentualne oznaczanie jako zaginionych – przypomina podinsp. Ewa Kasińska


Berdychowski Wv

W śremskiej komendzie rowery znakują przeszkoleni w tym zakresie policjanci z Wydziału Prewencji, a koordynatorem akcji jest st. sierż. Karolina Śliwińska, która wszystkich zainteresowanych znakowaniem zaprasza w najbliższy poniedziałek, 27 marca, w godzinach od 14.00 do 17.00 oraz w środę, 29 marca, w godzinach 09.00 – 12.00.

Wszystkie osoby, które zechcą skorzystać ze znakowania proszone są o zabranie dowodu osobistego. – Poza tym e-usługa umożliwia rejestrację roweru w systemie po podaniu różnych danych, mi.in. konieczne jest także podanie nr telefonu właściciela jednośladu oraz jego adres e-mail – wyjaśnia E. Kasińska.