Image

Komendant uhonorował pracowników cywilnych!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Z okazji Dnia Służby Cywilnej w śremskiej Komendzie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie mł. insp. Konrad Bartłomiejczak wręczył wyróżnienia pracownikom cywilnym i podziękował im za codzienną pracę i wspieranie policjantów.

10 listopada, w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Śremie, odbyła się uroczysta zbiórka, która zorganizowana została z okazji Dnia Służby Cywilnej. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie – mł. insp. Konrad Bartłomiejczak wręczył wyróżnienia pracownikom cywilnym, którzy uhonorowani zostali przez szefa śremskiej policji insp. Sławomira Jądrzaka za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków – informuje podinsp. Ewa Kasińska


Berdychowski Kwiecien2 2024

Tego dnia nagrody otrzymali: Michał Majsner, Mirella Michalak, Monika Mikołajczak, Elżbieta Paszkiewicz, Monika Sierant, Anna Tomaszewska, Anita Wilkowska, Beata Karolewska i Monika Kossowska.

Na zakończenie uroczystej zbiórki Komendant Bartłomiejczak skierował do wyróżnionych oraz wszystkich pracowników cywilnych słowa podziękowania za trud i wysiłek włożony w wykonywanie codziennych zadań.

– Naszym koleżankom i kolegom, pracownikom cywilnym śremskiej policji, pięknie dziękujemy za pomoc i wsparcie. Jednocześnie życzymy wszystkiego najlepszego, satysfakcji z zadań realizowanych w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności – podkreśla E. Kasińska i przypomina, że w tym roku przypada 100-lecie uchwalenia ustawy o państwowej służbie cywilnej, a Dzień Służby Cywilnej obchodzony jest od 2000 roku w Narodowe Święto Niepodległości – 11 listopada. W śremskiej policji pracuje obecnie 20 pracowników cywilnych.