Image
  • Home
  • Czempiń
  • Czempiń. Będzie zmiana organizacji ruchu na ul. Strumykowej?

Czempiń. Będzie zmiana organizacji ruchu na ul. Strumykowej?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Czempiński samorząd zdecydował się odroczyć wdrożenie swojej decyzji w sprawie zmiany organizacji ruchu na ul. Strumykowej. Od 26 września miały tam obowiązywać nowe zasady ruchu, jednak w ostatniej chwili decyzja ta została zmieniona i póki co, wszystko pozostaje po staremu.

Kwestia związana z wprowadzeniem oznakowania zakazu zatrzymywania, zostanie rozpatrzona przez Komisję do spraw bezpieczeństwa w ruchu drogowym w  zbliżającym się miesiącu (październik). Wykazane w piśmie z dnia 28  września 2022 roku postulaty i uwagi mieszkańców zostaną rozważone przez jej członków. Wypracowane przez Komisję rozwiązanie podane będzie do publicznej wiadomości” – czytamy w urzędowym komunikacie.

Zmiana decyzji urzędników podyktowana jest licznymi uwagami mieszkańców Czempinia dotyczącymi utrudnionego przejazdu wynikającego ze zwiększonego w ostatnim czasie natężenia ruchu na wyżej wymienionej ulicy.

Samorząd chciał w tym miejscu wprowadzić zakaz zatrzymywania się i postoju po lewej stronie drogi od skrzyżowania z ul. Kuczmerowicza do skrzyżowania z ul. Marciniaka. Pojazdy które zatrzymują się na stosunkowo wąskiej ulicy, po obu stronach chodnika ograniczają swobodny przejazd jak również stwarzają niebezpieczeństwo kolizji.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]