Psarskie Powitanie Lata (8)
Nic tak nie zacieśnia więzi, jak wspólne biesiadowanie przy stole / fot. KGW Iskierki Psarskie

W Psarskiem wiedzą, jak witać lato ze smakiem

Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wojskowa grochówka, pomidorówka czy chleb ze smalcem – te swojskie smaki czekały na mieszkańców Psarskiego, którzy poświęcili kilka swoich godzin, by przy jednym wspólnym stole przywitać lato.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Weekend w Psarskiem był bardzo intensywny. Ledwo co udało się zamknąć jedno przedsięwzięcie, a już przygotowywano kolejne. Tym razem Koło Gospodyń Wiejskich Iskierki zorganizowało powitanie lata, które miało miejsce na terenie przy świetlicy wiejskiej.

Impreza otwarta była dla każdego chętnego, a jedynym warunkiem uczestniczenia w niej było przyniesienie czegoś do picia, zjedzenia, do wspólnego biesiadowania.

Darmowa szafa w Psarskiem przyciągnęła tłumy – Tydzień Ziemi Śremskiej (tydzien.net.pl)

Oprócz strawy jak za dawnych lat były także atrakcje dla młodszego grona społeczności Psarskiego. Były piłkarzyki, minibilard, gry i zabawy.

Zwieńczeniem całego przedsięwzięcia było wspólne biesiadowanie przy palenisku, gdzie każdy z uczestników mógł sobie nad ogniem usmażyć kiełbaskę.

KGW Iskierki po raz kolejny w ten sposób udowodniło, że pomimo braku dużych środków, ale przy wielkich chęciach i udziale cichego sponsora, grona przyjaciół i osób związanych ze świetlicą wiejską, da się osiągnąć całkiem przyzwoity sukces.

Zostaw komentarz