Zawisza Jaro
Piłkarze Zawiszy ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku zagrają bez udziału publiczności - fot. M.Fujak
  • Home
  • Aktualności
  • Kara dla Zawiszy Dolsk za wybryk kibica, mecz z Promieniem Krzywiń bez publiczności!

Kara dla Zawiszy Dolsk za wybryk kibica, mecz z Promieniem Krzywiń bez publiczności!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Sobotni mecz Zawiszy Dolsk z Promieniem Krzywiń (godz. 15.00) odbędzie się bez udziału publiczności. To efekt wybryku kibica w meczu z GKS Jaraczewo.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Kara pieniężna w wysokości 500 zł i zakaz rozegrania jednego meczu o mistrzostwo klasy okręgowej z udziałem publiczności – to orzeczenie i kara wymierzona przez Wydział Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, jaka została nałożona na Zawiszę Dolsk po meczu z GKS Jaraczewo, który rozegrany został 1 czerwca na boisku w Dolsku.

Przypomnijmy, że pojedynek został przerwany w 85 minucie przy stanie 3:0 dla gości. Wówczas jeden z nietrzeźwych kibiców zły na decyzję sędziego liniowego, który jego zdaniem nie widział spalonego przy trzecim golu dla GKS Jaraczewo, podbiegł do niego z trybun i naruszył jego nietykalność poprzez odepchnięcie. Sędzia główny przerwał mecz, który tym samym zakończył się walkowerem.

Dodatkowo sprawą zajął się Wydział Dyscypliny WZPN, który na posiedzeniu z dnia 13 czerwca nałożył dodatkowe sankcje. W efekcie skandalicznego zachowania kibica sobotni mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Dla Zawiszy będzie to ostatni “domowy” pojedynek w tym sezonie. W ostatniej kolejce zagrają w Wijewie z Breniewią.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]