Amelia zdobywa tytuł mistrzowski w trójboju klasycznym
Amelia tytuł mistrzowski w trójboju klasycznym
  • Home
  • Aktualności
  • Amelia Deutsch zdobywa tytuł mistrzowski w trójboju klasycznym

Amelia Deutsch zdobywa tytuł mistrzowski w trójboju klasycznym

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Amelia Deutsch, uczennica drugiej klasy Technikum Gastronomicznego w Zespole Szkół Politechnicznych w Śremie i mieszkanka powiatu śremskiego, ponownie odniosła spektakularny sukces w trójboju siłowym. 13 czerwca, startując w Warszawie w kategorii junior do 18 lat i 57 kg, zdobyła tytuł mistrzowski w trójboju klasycznym, osiągając łączny wynik 265 kg.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Pod wodzą trenera Mariusza Fórmanowskiego, Amelia uzyskała następujące wyniki w poszczególnych konkurencjach: 92,5 kg w przysiadzie, 55 kg w wyciskaniu leżąc oraz 117,5 kg w martwym ciągu.

Co ciekawe, był to drugi występ Amelii w zawodach w ciągu tygodnia, co czyni jej osiągnięcie jeszcze bardziej imponującym. Jak udało nam się dowiedzieć, sama Amelia jest bardzo szczęśliwa z wygranej i podkreśla, że uczestnictwo w kolejnych zawodach pomaga jej nabierać cennego doświadczenia przed przyszłymi startami w zawodach seniorskich.

Zawody, w których Amelia odniosła sukces, były organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Jej wygrana w kategorii juniorów stanowi doskonały prognostyk na przyszłość i potwierdza jej rosnący talent.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]