Warta Luis
Czy Luis Henriquez poprowadzi dzisiaj Wartę do ważnego zwycięstwa? - fot. M.Fujak

Wartę Śrem czeka dziś najważniejszy mecz od 20 lat

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dzisiaj o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Śremie Warta podejmować będzie Zawiszę Łęka Opatowska. Dla śremskiego klubu będzie to jedno z najważniejszych spotkań od 20 lat. Zwycięstwo może bowiem znacznie przybliżyć zespół do awansu do IV ligi. Na tym poziomie Warta grała ostatnio dawno temu, bo w sezonie 2005/2006.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Na 6 kolejek przed końcem rozgrywek podopieczni Michała Mocka są liderem III grupy V ligi i mają trzy punkty przewagi nad Zawiszą Łęka Opatowska, która także liczy się w walce o awans. Dziś dojdzie do bezpośredniego starcia obu pretendentów. W dużo lepszej sytuacji przed tym pojedynkiem są Warciarze. Goście chcąc pozostać w grze muszą bowiem w Śremie wygrać i liczyć na to, że śremski zespół jeszcze gdzieś się potknie, bo rozegrali o jedno spotkanie więcej (Zawiszę czeka jeszcze pauza). Dla Warty dobry będzie również remis w tym starciu, bo zachowa trzypunktową przewagę, którą będzie mogła powiększyć do sześciu „oczek”, kiedy Zawisza będzie pauzować.

Tak więc dziś śremski zespół może wykonać duży krok w kierunku IV ligi. Warto więc wybrać się na Stadion Miejski i wesprzeć zespół. Początek meczu o godzinie 17.00.  

GŁÓWNYM SPONSOREM WARTY JEST FIRMA CAPCHEM

Zostaw komentarz