Psarskie Kiermasz Roslin 7
Chętnych zakupu kwiatów nie brakowało / fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Kiermasz roślin w Psarskiem. Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Iskierki

Kiermasz roślin w Psarskiem. Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Iskierki

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

We wsi Psarskie miało miejsce wydarzenie, które przyciągnęło tłumy miłośników ogrodnictwa z okolicznych miejscowości. Koło Gospodyń Wiejskich w Psarskiem, znane jako Iskierki, zorganizowało kiermasz roślinności wszelakiej, który okazał się ogromnym sukcesem.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Plac przed świetlicą wiejską zamienił się w tętniący życiem targ roślinny. Stoiskom wystawców nie było końca, a każdy z nich oferował coś wyjątkowego. Dominowały kwiaty i zioła, ale nie brakowało także nasion, owoców i warzyw. Okoliczni mieszkańcy, którzy licznie przybyli na wydarzenie, mieli okazję nie tylko zaopatrzyć się w rośliny, ale również wymienić się doświadczeniami i poradami na temat ich uprawy.

Iskierki świętowały Andrzejki

Jednym z głównych atutów kiermaszu była możliwość bezpośredniego kontaktu z hodowcami. Wystawcy chętnie dzielili się swoją wiedzą i odpowiadali na pytania, co czyniło zakupy jeszcze bardziej wartościowymi. Wiele osób opuszczało plac z torbami pełnymi nowych nabytków, a niektórzy nawet z nowymi pomysłami na własne ogródki.

Sukces wydarzenia można było przewidzieć już od samego początku, gdy pierwsze tłumy zaczęły napływać na plac. Kto spóźnił się choćby o chwilę, mógł spotkać się z rozczarowaniem – rośliny rozchodziły się błyskawicznie, a oferta była tak atrakcyjna, że wielu kupujących wracało po więcej.

To nie pierwszy raz, gdy Iskierki organizują takie wydarzenie, ale z pewnością jedno z najbardziej udanych. Dzięki zaangażowaniu i pasji członkiń Koła Gospodyń Wiejskich, kiermasz roślin stał się nie tylko miejscem zakupów, ale także spotkaniem społeczności, które umacnia więzi między mieszkańcami Psarskiego i okolic.

Na pewno możemy spodziewać się, że kiermasz jeszcze nie raz powróci do Psarskiego, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem i popularnością. Każdy, kto nie zdążył w tym roku, już może zacząć planować swoją wizytę na przyszłorocznym kiermaszu.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]