||

Iskierki świętowały Andrzejki

Czary Mary (2)
Fot. KGW Iskierki

Ach co to była za noc! Jak iskrzyło! W sobotni wieczór, 18 listopada Koło Gospodyń Wiejskich Iskierki w Psarskiem świętowało Andrzejki.


VW_Berdychowski_400_150(1)

W tym wydarzeniu mogła wziąć udział każda z mieszkanek Psarskiego. Warunek był jeden – musiała tego dnia błyszczeć! Bowiem motywem przewodnim imprezy były brokaty i cekiny. Musiało iskrzyć, jak na Iskierki przystało.

Andrzejki Kgw Iskierki (10)
Fot. KGW Iskierki

Koło Gospodyń Wiejskich Iskierki w Psarskiem powstało zupełnie niedawno, ale już od pierwszych chwil działa z przytupem. Po pierwszych zebraniach przyszedł czas na wspólną zabawę. W sobotni wieczór, 18 listopada panie świętowały Andrzejki. I jak na prawdziwą noc magii przystało, były wróżby i lanie wosku. Ponadto uczestniczkom zabawy czas umilał pan Marek, barista, który serwował najlepsze kawy świata.Andrzejki Kgw Iskierki (11)
Fot. KGW Iskierki

Impreza trwała długie godziny. A skąd panie miały siły na nocne pląsy? Otóż zagadka kryje się w warsztatach, które odbyły się na dwa dni przed Andrzejkami. W czwartkowy wieczór, 16 listopada do świetlicy Iskra w Psarskiem zawitali Radek Dukat i Rafał Miękisiak, którzy zdradzili mieszkankom Psarskiego tajniki samodzielnej rehabilitacji. Nic zatem dziwnego, że panie jak nowo narodzone tańcowały do utraty tchu.

Warto śledzić profile internetowe Iskierek – tam zawsze dzieje się coś ciekawego!

Zostaw komentarz