Pogoń
O godzinie 16.00 piłkarze Pogoni podejmować będą Obrę Zbąszyń - fot. M.Fujak
  • Home
  • Dolsk
  • Warta pauzuje, a co nas czeka w ligowy weekend?

Warta pauzuje, a co nas czeka w ligowy weekend?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W ten weekend pauzuje lider V ligi – Warta Śrem, ale o ligowe punkty walczą inne zespoły z naszego regionu. Sprawdź co nas czeka w sobotnie i niedzielne popołudnie.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Wyjazdowe mecze czekają zespoły grające w II grupie V ligi, tj. Kłos Zaniemyśl i Avia Kamionki. W niedzielę o 12.00 podopieczni Tomasza Gendery zagrają derby gminy Środa Wlkp. z rezerwami trzecioligowej Polonii. Z kolei piłkarzy Kłosa w sobotę czeka wyjazd do Poznania, gdzie o 20.15 zmierzą się z miejscowym Przemysławem.

O 15.00 w Dolsku zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra a miejscowy Zawisza podejmować będzie Sokół Kaszczor. Gospodarze są rewelacją tegorocznych rozgrywek i zajmują wysokie trzecie miejsce w IV grupie klasy okręgowej. Podopieczni Macieja Fujaka staną przed szansą, aby zmniejszyć stratę do GKS Jaraczewo i Wisły Borek, bowiem w piątkowym starciu obu drużyn padł remis 1:1. Sokół Kaszczor wygrał w poprzedniej kolejce z Sokołem Chwałkowo 4:1, ale dla Zawiszy to niewygodny rywal, bo jesienią padł remis 3:3.O pierwsze zwycięstwo na wiosnę powalczą z kolei piłkarze Pogoni Książ, którzy dawno już pogodzeni są z powrotem do A klasy, bo z dorobkiem 6 punktów zajmują ostatnie miejsce w „okręgówce”. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego będą chcieli zrehabilitować się za „domową” porażkę 0:6 z Dąb Kębłowo. Czeka ich trudne, ale nie niewykonalne zadanie, bo rywale – Obra Zbąszyń, zdecydowanie gorzej spisują się na wyjazdach. Ich bilans to 3 zwycięstwa i 7 porażek. Początek meczu o 16.00 w Książu Wlkp.

W sobotę o 15.00 szósty mecz wiosną zagra KSGB Manieczki. Ekipa Dawida Kaczmarka rundę rewanżową rozpoczęła od niekorzystnego bilansu (1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki), ale będzie miała okazję go poprawić. Do Manieczek przyjeżdża bowiem przedostatni w tabeli Grom Czacz, który zdobył zaledwie 12 punktów i będzie miał problemy z utrzymaniem w A klasie.

W niedzielę do Włoszakowic uda się Amicus Mórka/Warta II Śrem, który o 13.30 rozegra kolejny mecz na boiskach B klasy, a rywalem będzie miejscowy Sokół.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Capchem Cup 2024 w remie

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]