Cross śrem Podium
  • Home
  • Sport
  • Druga edycja Cross Śrem Grand Prix zakończona

Druga edycja Cross Śrem Grand Prix zakończona

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W niedzielę odbył się czwarty „Bieg d duchem”, co oznacza, że druga edycji zmagań z cyklu Cross Śrem Grand Prix dobiegła końca. Zwycięzcami zostali Bartosz Pawlicki z Czmonia i Jagoda Musielak z Książa Wlkp.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Ostatni wyścig po leśnych ścieżkach lasu w okolicach zalewu i orlika w Psarskim zgromadził na starcie 76 uczestników, którzy zmierzyli się z liczącą 5 km trasą. Dla jednych był to kolejny sprawdzian własnych możliwości, a dla innych walka o miejsce na podium w końcowej klasyfikacji Grand Prix.

Tym razem najszybciej na mecie zameldował się Mateusz Filipiak ze Śremu, który pokonał dystans w niespełna 20 minut. Tuż za nim linię minął Mikołaj Handke z Gostynia, a trzeci był Bartosz Pawlicki z Czmonia, który po raz trzeci stanął na podium, co w efekcie dało mu zwycięstwo końcowe w klasyfikacji ogólnej GP.

Wśród kobiet triumf w całym cyklu przypieczętowała Jagoda Musielak, która była najlepsza wśród pań, a w klasyfikacji open czwartego biegu zajęła wysokie piąte miejsce wyprzedzając na trasie wielu mężczyzn. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Golak z Runner’s Power, a trzecia była Marta Wojtkowiak z Warszawy.

Po zakończonych zawodach dokonano ceremonii wręczenia medali z czwartego biegu, a także rozdano statuetki dla najlepszych w poszczególnych kategoriach całego cyklu 2 edycji Grand Prix.

Przypomnijmy, że organizatorami Cross Śrem Grand Prix są Śremski Sport, Gmina Śrem oraz śremski oddział PGO S.A. Odlewnia Żeliwa i Nadleśnictwo Konstantynowo.

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX

OPEN MĘŻCZYŹNI
1. Bartosz Pawlicki – Czmoń
2. Mikołaj Handke – Gostyń
3. Dominik Zieliński – Śrem

OPEN KOBIETY
1. Jagoda Musielak – Książ Wlkp.
2. Marta Wojtkowiak – Warwszawa
3. Agnieszka Golak – Wyrzeka

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]