Na leczenie i rehabilitację Justyny
Na leczenie i rehabilitację Justyny

Na leczenie i rehabilitację Justyny

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wtorek, 9 kwietnia, stał się dniem, który na zawsze zmienił życie Justyny Ostrowskiej, żony i matki Natalii oraz Szymona. Poważny wypadek podczas jazdy rowerem spowodował liczne obrażenia, w tym złamany kręgosłup, żebra i inne urazy, pozostawiając ją w ciężkim stanie w szpitalu. To wydarzenie radykalnie odmieniło plany tej rodziny, której w czerwcu miała odbyć się wyjątkowa podróż do Zakopanego z okazji 25 rocznicy ślubu.

Justyna po raz pierwszy miała zobaczyć góry i Zakopane. Para znana była również wśród środowiska morsów, zawsze aktywnie uczestnicząca w akcjach charytatywnych i gotowa pomagać innym. Ich pasja do morsowania wiązała się z podróżami do różnych miejsc, poznawaniem nowych ludzi i inspirującymi spotkaniami z rekordzistami Guinnessa.

Teraz to Justyna potrzebuje pomocy. Po wypadku czeka ją długa rehabilitacja, a rodzina nie tylko liczy na wsparcie swojej morsowej rodziny, ale także na wszystkich ludzi dobrej woli. Mimo że zbierana kwota pieniędzy jest orientacyjna, nie jest jeszcze jasne, ile dokładnie będzie potrzebne na leczenie i rehabilitację Justyny.

Niestety, 15 kwietnia przyszła kolejna smutna wiadomość – zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego, stenozę oraz porażenie kończyn dolnych. To oznacza, że leczenie Justyny będzie wymagać jeszcze większej sumy pieniędzy. Mimo tych trudności, rodzina nie traci nadziei. Wierzą, że dzięki wspólnym siłom uda się sprawić, że Justyna jeszcze kiedyś stanie na własnych nogach.

<div style="position: relative; width: 100%; height: 400px; overflow: hidden;"><iframe style="position: absolute; top:0; left: 0; bottom: 0; right: 0; width: 100%; height: 100%;" src="https://zrzutka.pl/y84zde/widget/13" frameborder="0" scrolling="no"></iframe></div>

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]