Remont Dylatacji
Z uwagi na stan na moście nad Wartą w ciągu obwodnicy miasta, będzie miała miejsce wymiana dylatacji / fot. arch. red. (M. Ratajczyk)

Chętnych na remont mostu na obwodnicy Śremu nie brakuje

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
2
+1
0
+1
2
+1
1
+1
0
+1
1

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich zbliża się do rozstrzygnięcia przetargu. Prace remontowe związane z remontem odcinka DW 434, który obejmuje obwodnicę miasta, a konkretnie most nad Wartą, mogą niebawem zacząć się krystalizować.


Berdychowski Kwiecien2 2024

3 kwietnia poznaliśmy listę firm chętnych do realizacji zadania: remontu dylatacji na moście na obwodnicy Śremu. Tego samego dnia poznaliśmy także kwotę, jaką zamawiający chce przeznaczyć na inwestycje.

Do przetargu stanęło siedem przedsiębiorstw, ale tylko jeden zmieścił się w kwocie, jaką zamawiający chce przeznaczyć na inwestycje. To niespełna 850 tys. zł. Najbliżej tej kwoty jest firma KPRM Infrastruktura z Jaworzna, która przygotowała ofertę na kwotę 848 tys. 700 zł. I najprawdopodobniej ta firma wygra.Teraz WZDW sprawdza wszystkie dokumenty złożone przez firmę i najpóźniej do 2 maja zamawiający ogłosi czy związał się z nią umową na remont dylatacji śremskiego mostu czy też oferta została odrzucona i konieczny będzie kolejny przetarg.

Zostaw komentarz