Turniej Motoryzacyjny (11)
Jazda sprawnościowa motocyklem była jedną z konkurencji / fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • ZSP w Śremie pokonała rywali. Jej uczniowie będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim

ZSP w Śremie pokonała rywali. Jej uczniowie będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Cezary Jurga, Mikołaj Krawczyk i Jan Pazgrat z Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie osiągnęli sukces podczas powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, tym samym zyskując możliwość reprezentowania powiatu śremskiego na wojewódzkim etapie konkursu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W konkurencji brały udział cztery szkoły ponadpodstawowe z Śremu: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego, Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wlkp., Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego oraz Zespół Szkół Rolniczych im. gen. Józefa Wybickiego w Grzybnie.

To właśnie Zespół Szkół Politechnicznych wykazał się największym zaangażowaniem i umiejętnościami oraz wiedzą, co zaowocowało zwycięstwem i prawem do reprezentowania powiatu w kolejnym etapie turnieju.

W trakcie eliminacji uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą teoretyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego, umiejętnością udzielania pierwszej pomocy oraz sprawnością w prowadzeniu zarówno motocykla, jak i samochodu na wyznaczonym torze.

Wojewódzki etap konkursu odbędzie się 28 maja w Pile, gdzie zespół reprezentujący powiat śremski będzie miał szansę zmierzyć się z uczestnikami z innych regionów i wykazać swoje umiejętności w jeszcze bardziej wymagających konkurencjach.

Zostaw komentarz